Günaydın Mesajları Babaya

'Karışık Sözler' forumunda Yasemin tarafından 7 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. Babaya Günaydın Mesajları

Babanıza özel Günaydın mesajları arıyorsanız size ve babanıza özel birbirinden güzel Günaydın mesajları sizlerle.Aşağıdaki günaydın mesajları ile günaydın diyebilirsiniz.

Günaydın babacım günün güzel geçsin

Babaların en tatlısına en şirinine Günaydınlar.

Babacığım bir günümde değil her günümdesin Günaydın Günün Güzel Geçsin.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın canımsın Günaydın Babacığım.

Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam canım Babam Günaydın.

Günaydın hayatım tek erkeği Günaydın canım Babam

Dertler Olsada ömrümüzde ışık bitmez Kalbimizde Yine Gülerek Başlıyacağız Babacığım

Sen Benim Canım Sen Birtanem Sen benim Günüm Karanlık Sabahlarımı Aydınlatansın Günaydın Canım Babam

Ailemin reisi, büyük aşkım. Medarı iftiharım sevgilim herşeyim Günaydın Babacığım.

Babam olduğun için mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın. Günaydın Babam.

Canım babacığım Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyiki varsın Günaydın.

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım Günaydın.

Günaydın Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgiler Babacığım.