Günaydın Mesajları Arkadaşa Komik

'Karışık Sözler' forumunda Yasemin tarafından 13 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. Komik Günaydın Mesajları Arkadaşa

En güzel sabahlar çokokremle başlar diyenler halt etmişler en güzel sabahlar seninle başlar dostum..

İşe bak ya bir gün daha yaşlandık.. Sende hala yatıyorsun uyumayla ömrün bitti be hadi bi kalk artık ya, Günaydın

Yeni bir güne seninle başlamak için her günümü senin geçiriyorum ki, her sabah sana Günaydın arkadaşım.

Bazı insanlar hayatın sekerleridir,onlar hayatın içinde dolaşırlar.hayat onlar sayesinde tatlanır.hayatımı tatlandıran şekerlerime Günaydın

Günaydın benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın….

Günaydınn bitanem yazma sebebım hayatımın anlamı günaydın seni çok seviyorum kokacım

Bir şairinde bir mısrasında dediği gibi sabah oldu ne uyuyorsun sevgilim hadi kalk günaydın sana

Günaydın Sabah sabah belamısın sen ya diyenlere. Oo sen bana msj atar mıydın diyenlere. Daha uyuyanlara. Önceden uyanmış olup hala yatakta olanlara. Bıktım artık senden bırak yakamı diyenlere. Biricik kankime sevdıklerime arkadaşlarıma İşte Hepinize Günaydın...

Kalk artık yata yata yatağı çürüttün garanti kapsamı dışında kalacak yatak kullanıcı hatası diye.. Günaydın