Günaydın mesajları 2015

'Güzel Sözler' forumunda Demet tarafından 28 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. Demet

Demet Editör

2015 Günaydın mesajları
    gunaydin_genel-1.
    Gönlü sevgi dolu dostlara. Dostluğu dost gibi bilenlere. Güzelliği sevgi ile yoğuran insanlara. Gönül dolusu günaydınlar.

Yıkılmaz dağların sarsılmaz taşlarıyız, yüreğimizde sevda yazar alnımızda bela, biz delice sevmesini biliriz, ama sevdiklerimizi unutmayı ASLA, günaydın arkadaşım

Hayır dileyelim mevladan, günümüz uzak olsun beladan, hayırlı ve güzel sabahlar.

Arkadaşlar telefonunuza "sıcak bir günaydın mesajı" bırakıyorum, yudum yudum için, iyi gelir, ihtiyacı olan varsa da alsın...

Günaydın uykucu şirinim benim, uyan da bu yeni güne birlikte günaydın diyelim.

Günaydın, zifiri karanlık geceyi aydınlık güne çeviren rabbim sizlerin sıkıntılarını da feraha çıkarması dileği ile hayırlı bol kazançlı günler.

Sevgi mutluluk sağlık huzur gibi tüm güzellikler bir gölge misali hep peşinde olsun, dostluğumuz ebedi olsun, günaydın

Dostlukların tükenmediği, sevgilerin ölmediği, gözyaşlarının akmadığı, gülücüklerin bitmediği en güzel sabahlar sizlerin olsun.

Gününüz aydın gönlünüz nurlu olsun. Herkese hayırlı sabahlar ve günaydınlar.

Günaydın, güzel günler arkadaşlar, ♥ Hayat sevdiklerimizle var olduğumuz kadardır...

Sabah seheriyle gününüz aydınlandığı gibi gönlünüzde aydınlık olsun. Melekler duacınız olsun, hayırlı sabahlar olsun.

Can dostum mutluluklar düşlediğin gibi, sevgilerin özlediğin gibi, geleceğin hayal ettiğin gibi olsun, günün aydın olsun...

Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek, olsun, hayırlı sabahlar

Günaydın, sabahı aydınlatan, hep doğru yolu gösteren değerli dostum.

Yüzünüzden gülümseme, kalbinizden umut eksik olmasın, gününüz aydın mutluluğunuz daim olsun.

Özleyiş yalvarış gibidir. Sevgisiz yaşamak ölmek gibidir. Her nerede olursa olsun Sizin gibi dostlarımın oldugunu bilmek benim için yaşayış gibidir. Günaydın can dostum.

Günaydın, ağaran gün, günaydın sevinç, günaydın bitmeyen hüzün, selam tarladaki emek, sofrada aş. Selam dost, selam arkadaş.

Günaydın sokakta gözlerini açan çocuklar, bir parça ekmek için savaşan insanlar, elleri hamur kokan analar, size de günaydınlar…

Ne yapayım bu sabah ta güne fakir uyandım! Ve sana, tatlı bir tebessüm, sıcacık sevgiden başka bir şey sunamadım.

Yeni doğan güneşle başlayan bu güne günaydın, mahmur gözlerle etrafa bakan bakışlara günaydın, soğuk anında ılık alınan nefesle yaşama günaydın…

Günaydın uykusuz duvar diplerim, gönderilmemiş mektuplar, söylenmemiş şiirlerim ve unutkan dostlarım günaydın…

Güzel bir gün hayır duaları ile başlar… Hayırlı ve mutlu sabahlarınız olsun…

Cama vuran damlalar günaydın, günaydın kumrular, ekmek kırıntıları, akşamdan kalma başım kadehteki son kalan şarkı ve aynadaki yorgun savaşçım…

Günaydın sevdiğim, günaydın gülüm. Uykuda olsan da, günaydın uyumuyorsan da, günaydın…

Günaydın yarım kalmış rüyam gidip gelmeyenlerim, beklediklerim günaydın çalmayan telefonum hüzne tutsak kalemim suya yazdığım umutlar ve bir acının kızgın koru günaydın…

Bu gün yeni bir gün… Hayırlı ve mutlu sabaha uyanın… Uykucular…

Günaydın çocukluğum! Mavi önlüklü, saf olduğum çağım gülümsediğim ota, kuşa güvendiğim cana, dosta ve her şeyi pembe gördüğüm gözüm…

Allah’ın, rahmeti, bereketi üzerinize olsun, evinizde huzur, yüzünüzden tebessüm eksik olmasın. Hayırlı sabahlar…

Allahü Teâlâ’nın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, rabbim hayırlı, huzurlu, sağlıklı bir gün nasip etsin hayırlı sabahlar.

2. doğru