Günaydın Mesajları 2014 Sevgiliye

'Güzel Sözler' forumunda Nalan tarafından 1 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/good-morning-026-60724.jpg]good-morning-026-60724[/IMGALT]

Sadece bu sabah değil her sabah koynumda resminle uyanıyorum güne Bebeğim, Günaydın birtanem.

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim günaydın

Bugünde gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki her eşyaya, adını anıp dinlediğim şarkılarda hep san varsın bebeğim yaşarcasına günaydın birtanem.

Sabahın kor güneşi vursun suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın sevgilim.

Güneş kadar aydınlık, gözlerin kadar güzel, sözlerin gibi kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı günaydın sevgilim.

Günün aydın olsun bugün benden sana bir armağan olsun günaydınlar bebeğim.

Sensiz bir gece daha gözlerini kıskanan güneşin doğmasıyla bitti, bugünüde seninle geçirmenin ümidiyle günaydın aşkım…

Karanlık geçmiş silindi ömrümüzden ışıkla bakıyoruz artık geleceğimize günaydın sevgilim..

Bugün rüyalarımı seninle hayata geçirmek istiyorum neden mi? Çünkü gördüğüm en güzel rüya sensin bebeğim günaydın

Güneş seni kıskanır, güneş bugünde seni kıskanarak doğuyor, ben ise seninle doğuyorum hergün aşkım günaydın..

Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim

Günaydın güneşim adınla başlıyorum yeniden hayatıma, ismin yeter bu karanlık dünyaya günaydın

Seninleyken geceler bile aydın geliyor bana, seninle hayatımda hiç batmayan bir güneş var sevgilim, günaydın

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın

Ağlayan gözlerime ışık oldun, tıpkı yağmur sonrası doğan güneş gibi, seninle hayatım gökkuşağı gibi, günaydın sevgili…

Her günü seninle anıyorum her sabahı adınla bekliyorum her mesajımı sana gün ağrırken atıyorum şimdiki gibi günaydın bebeğim

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm, her şeyim günaydın

Seni seviyorum bebeğim gözlerin gibi bugünde günaydın olsun güneşime

Günaydın dudağımdan asla gitmeyen neşe , günaydın dost kalplerde açan büyük güneşe , günaydın yüreklerden akan sıcak dizeler ,

Birgün daha başladı elimde simit çay aldımda sen sabahın kör noktasında ismin aklımda günaydın olsun sana bu can sana feda…