gülücükler benden..

'Eğlence' forumunda Eco tarafından 3 Temmuz 2008 tarihinde açılan konu

1. Eco

Eco

HEPSİ ERİYOR

Deli , kahveye girdiğinde soluk soluğaydı.Boş bir masaya oturup ocağa seslendi;

- Bana bir çay !

çay geldi , şekerleri atıp karıştırdı.Garsonadan yine şeker istedi. Onları da atıp karıştırdı,yeniden istedi.Garson;

- Sekiz şeker koydun çaya ,dedi şaşkın şaşkın,

- Koydum ama , işte görüyürsun, hepsi eriyor!

ÇOK KALABALIK

Doktorlar delileri test etmek istiyorlarmış ve kim akıllandıysa, onu bırakacaklarmış. Duvara kocaman bir otobüs resmi çizerek delilere atlayın otobüse demişler. Herkez otobüs resmine çarpmaya başlamış ama bir tanesi hariç. Doktorlar deliye sen niye binmiyorsun demiş
    DELİ: ÇOK KALABALIK TAKSİYLE GİDİCEM DEMİŞ.

TATİL BİTTİ.

Bir işadamı, oldukça yoğun ve yorucu geçen bir seneden sonra tatile çıkmaya karar verir. Eşi de kendisi gibi meşgul olduğu için birlikte tatil yapacakları bir dönem ayarlamak zor olur. İspanya kıyılarında bir otel bulur ve bulduğu ilk uçakla oraya gider. Otele yerleşirken bir aylık bir rezervasyon yaptırır. Bir hafta kadar güzelce tatil yaptıktan sonra, bir akşam yemeğinde garson kendisine bir mektup iletir. Mektubu okuyan işadamı, tatilini geçirdiği otelin yöneticisinin yanına gider. "Ne yazık ki tatil sona erdi..." Yönetici şaşırır ve üzülür. "Ama beyefendi, bir aylık rezervasyon yaptırmıştınız, ne oldu böyle aniden?" İşadamı çaresiz bakışlarla cevap verir: "Evet bir ay kalacağım, ama tatil bitti. Karım işinden izin almayı başarmış ve iki gün sonra burada olacakmış..."

DOKTOR
    Göz doktoru: - Şu tablodaki harfleri okur musunuz? Cafer: - Siz bana okur musunuz? Benim gözlerim bozuk da..

PASAPORT
    Genç kız adama: - Pasaportun yanında mı?
    - Gecenin bu saatinde aklına böyle bir soru nereden geldi?
    - Şekerim, sınırı aşmaya başladın da...

AY MIDIR,GÜNEŞ MİDİR?

İki sarhoş yolda tartışıyorlarmış. Birisi ayı göstererek bu aydır
    öbürüde güneştir diyomuş. Bunları gören Temel bulaşmadan sıyrılmak
    istemiş ama nafile. Adamlar Temel'i tartaklayarak sormuş:
    -Söyle lan bu ay mıdır güneş midir?
    temel cevaplamış:
    -Valla abi ben buranın yabancısıyım.

AYNA.
    İki sarışın yolda yürürken yerde bir makyaj aynası gözlerine ilişir.

ilk sarışın kapağını açar ve bakar : - Resimdeki yüz bana çok tanıdık geldi şekerim... der.

Sıra ikinci sarışındadır, aynayı arkadaşının elinden çekistirir ve şöyle der : - Tabii ki tanıdık gelecek aptal, bu benim...

2. DOKTOR
    Göz doktoru: - Şu tablodaki harfleri okur musunuz? Cafer: - Siz bana okur musunuz? Benim gözlerim bozuk da...

:f30: :f30: :f30: Demi ama görse zaten göz dr na gidermi:f30: :f30:

Emeğine sağlık eco sabah sabah iyi gelsi:f40:

3. Deli , kahveye girdiğinde soluk soluğaydı.Boş bir masaya oturup ocağa seslendi;

- Bana bir çay !

çay geldi , şekerleri atıp karıştırdı.Garsonadan yine şeker istedi. Onları da atıp karıştırdı,yeniden istedi.Garson;

- Sekiz şeker koydun çaya ,dedi şaşkın şaşkın,

- Koydum ama , işte görüyürsun, hepsi eriyor!:f106: :f106: :f106:
    Hepside cok güzellerdi Eco, sabah sabah iyi geldi dogrusu sayende güne gülerek basladim tesekkürler buyur bendensin :f80:

4. :f30: :f30: harikaydı teşekkürler eco :f118: :f118:

5. Birbirinden güzel fıkralardı teşekkürler Eco :f40:

6. Valla sabah sabah iyi geldi canım sgl...:f106: