Gülçin için

'En Güzel Şiirler' forumunda Belinay tarafından 9 Haziran 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]
    [SES]http://www.fileden.com/files/2008/5/8/1901685/d.g.o.mp3 [/SES]

Cilek, By_TuaL, Nevra ve 1 kişi daha bunu beğendi.

2. Davut Güloğlu'nun sesinden çok güzel bir şarkı, harika bir çalışma emeğine sağlık BELİNAY:f118: iyi dinlemeler Gülçin:f40:

3. :( offff offfff. Şarkıyı tam dinleyemedim. Dayanamıyorum çünkü.

Belinaycım harika bir çalışma hazırlamışsın.Emeğine sağlık canım.Eminim hemşerim,kader arkadaşımda çok beğenecektir. :f40:

4. [glow=FF3300] offff şarkı ve resimler süper olmuş belinay
    emeğine sağlıkk
    gülçin içinde güzel bi hediye
    [/glow]

5. Off! Şarkı çok hüzünlü ama biliriz ki Gülçin bu şarkıyı çok sever :f19:

Resim çalışmalarına hayran kaldım! Çok güzel bir hediye :)

Yüreginize, emeginize saglık Belinay' ım :f58: :f47: :f47: :f91:

6. belinaycim bayıldım canin eline yüregine saglık canım beni ne kadar mutlu ettin bir bilsen canım SİZLERİ ÇOKKKKKKKKKK AMA ÇOKKKKKKK SEVİYORUM CANIM DOSTLARIM İYİKİ VARSİNIZ SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM GÜLÇİN

7. çok harika bir çalışma yapmışsın belinay emeğine yüreğine sağlık kardeşim

gülçin kardeşime güzel bir hediye sunmuşsun

8. Belinaycım canım harika bir çalışma hazırlamışsın ve gülçin arkadaşımızada güzel bir hediye emeğine yüreğine sağlık canım +rep :f9: :f9:

9. Harika bir çalışma yapmışsın BELİNAYCIM emeğine sağlık GÜLÇİN'E de duygu yüklü bir hediye olmuş onun sevdiği şarkı :(

10. Tek kelime ile harika bir çalışma olmuş Belinay
    Tebrikler + Rep te benden

11. Cok güzel bir sayfa olmus Belinay harikasin canim

12. Gülcinin en cok sevdigi sarki resimlerle beraber cok güzel bir calisma ,gülcin icinde duygu yüklü bir hediye olmus canim...
    Emegine yüregine saglik Belinaycim :f91:

13. harika bir çalışma olmuş belinay çok beğendim gülçin içinde çok güzel bir hediye yüreğine sağlık

14. Tam damardan girmişsin Belinay resim çalışmaların sözlere uyumlu çok güzel:f40:
    Gülçin arkadaşımıza da güzel unutulmaz bir hediye olmuş emeğine sağlık:f118:

15. Süperdi çok güze bi hediye olmuş eline sağlık..