Gta 4 Çalışmayı Durdurdu Çözüm

'Oyun Bölümü' forumunda zamaneanne tarafından 1 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu

1. Gta 4 Çalışmayı Durdurma Sorununa Çözüm

Gta 4 Çalışmayı Durdurduğunda Yapılacaklar

Gta 4 oyunu çalışmayı bir anda durdurursa aşağıdaki yöntemi deneyebilirsiniz:

Oyunun kurulu olduğu dizine girin.( C diskinde olur genellikle. Bulamazsanız arama yapın)

LaunchGTAIV.exe 'ye sağ tıklayıp özellikler deyin.

Uyumluluktan xp sp3 seçip uygula tamam deyip çıkın.

Aynı İşlemi GTAIV.exe içinde yapın.

Bu işlemlerden sonra Denetim Masası > Sistem > Gelişmiş sistem ayarları > Performans > Ayarlar > Veri yürütme engellemesi > ...... dep'i açıp > ekle LaunchGTAIV.exe ve GTAIV.exe uygula deyip tamam dedikten sonra çıkın.

*bunun dışında eğer oyunu rip olarak yüklediyseniz oyunun genel olarak durması tecrübeyle sabittir. Rip olmayan şeklini tekrar yüklemeyi deneyin.

2. Cevap: Gta 4 Çalışmayı Durdurdu Çözüm

dep ne kardeş

3. Cevap: Gta 4 Çalışmayı Durdurdu Çözüm

Abi şimdi ben yaptım girdim uyumluğa öyle bi yazı yeri görmüyorum acil yardım

4. Cevap: Gta 4 Çalışmayı Durdurdu Çözüm

abim ekliyorum ama bu program veri yürütme koruması (dep) etkin olarak çalıştırılmalıdır bu program için dep i kapatamassınız diyor ne yapmalıyım bi yol gösterin kafayı yicem artık

5. aynen kardeş bende oyle bu program ıcın dep açık kalmalıdır dıyooo

6. Kardeşim benim gta 4 normal çalışıyordu ben turkce yamasını yukledim oyun açılırken calismayi durduruldu hatasi geliyo napcam

7. aynı sorun bendede var türkçe yama yükledim oyun açılmıyor çalışmayı durdurdu dşyor yaa

8. aynısı banada oldu

9. abi ben türkce yamayı indirdim öyle oldu ne yapayım acil yardım lütfen hadi