Grup Kızlar

'Magazin haberleri' forumunda Aysell tarafından 11 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Müzik dünyası, Hepsi’den sonra sadece kızlardan kurulu yeni bir gruba daha kavuştu.

DURAKLAMA dönemine giren ‘Hepsi’ ve bir üyesinin ayrılmasıyla dağılma tehlikesiyle karşı karşıya kalan ‘MP3’e yeni rakip! Tamamen ‘dişi’ müzisyenlerden oluşan müzik gruplarına bir yenisi daha eklendi: Kızlar

Dilara, Bihter, Nora ve Gökşen’den kurulu “Kızlar”, Konsensus Prodüksiyon’un yapımcılığında hazırlanan üç şarkılık albümlerini piyasaya sürdü. Kuruluş çalışması bir yıl önce başlayan, o süre içinde eleman seçiminden konsept yaratımına kadar uzun bir yol alan “Kızlar”, ilk kliplerini Şeker Kız’a çekti. Çekimi tamamlanan ve çok yakında müzik kanallarında gösterilecek olan klipte animasyon tekniği kullanıldı.Grup, Ozan Çolakoğlu’nun da desteğini aldıkları ilk albümden çok umutlu konuşuyor.

2. şarkılarını severim

3. Ben kızlar hakkında yorum yapmam, yapamam. :f19::f19:

Leydim kliplerini ne zaman izleriz acaba ( Küçük yazdım ki pek gören olmasın )

4. Aman Lordumm yaa sakın yorum yapma kızlar hakkında..Sonra kötü oluyor..:f106:
    Valla kliplerini yayınlardım ama işte telif hakkı..Yasak..!!:(

5. Ne çok kız türedi... :f30:

6. :f30::f30:

7. Başarılı olurlar inşallah. Ne diyeyim yolları açık olsun.

8. 3şarkılık albümleri gibi 3 gün sonra batmasınlar:f20: olacağına bak inşallah yolları açık olur :f40:

9. bunların bide videoları olacaktı

10. grup hepsiyi geçemezler bence

11. dinlemedim ama emeğine sağlık canım

12. Eline sağlık canım Benim kızım yakın takipçisi olacak eminim............

13. ilk defa görüyorum inşallah güzel olur ne diyim.......

14. inşallah başarılı olurlar

15. Kıyamet alameti işte kızların sayısı hızla artmakta :f30: :f30: