Grup Hepsi Yeni Albümü 2009

'Magazin haberleri' forumunda Kylie tarafından 30 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. Grup Hepsinin Sır isimli yeni albümü ne zaman çıkacak? Bir bilginiz var mı:f20:

2. Cevap: Grup Hepsi Yeni Albümü 2009

Hepsi Grubu; geçtiğimiz günlerde bir davet çıkışı magazincilerin sorularını yanıtladı.2009 yılının en flahs isimleri olarak gösterilen grup üyeleri yeni albümleri ile hayranlarının karşısına çıkmayı planlıyor.Hepsi Kızları yeni albümleri hakkında ilk olarak tarz değişikliklerine gitttiklerini belirtmişlerdi.Ayrıca albüm şarkıları vede sahne dans showları için ders aldıklarınıda dile getirdiler.Yeni olarak Hepsi Kızları albümlerinde türkçe parçaların yanı sıra yabancı repertuvarlarada yer vereceklerini açıkladı.Hayranları şimdiden Hepsi Grubu’nun yeni çıkacak albümünü merak ile bekliyor.

3. Cevap: Grup Hepsi Yeni Albümü 2009

Grup yeni şekliyle nasıl bir albüm çıkaracak merak ediyorum doğrusu. Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim DarK:f92:

4. Cevap: Grup Hepsi Yeni Albümü 2009

Bence grubun en güçlü sesi aralarında değil artık
    bende albümü merak ediyorum :confused:

5. Cevap: Grup Hepsi Yeni Albümü 2009

bence gülçin le ayrı bir şeylerdi yani daha güzel ama olsun yinede çook merak ediyorum acaba nasıl olmuş yaaaaaaa

6. Cevap: Grup Hepsi Yeni Albümü 2009

selam millet naber ya bende hepsi hayranyım neyse yeni albüm için çook meraklıydım ama dark tesekkürler çoo ii oldu bilgi verdigin saol