Gözlere Meyve Desteği

'Kişisel Bakım' forumunda eftelya tarafından 29 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

1. Gözaltı morlukları nasıl giderilir

Gözaltında oluşan koyu renk halkalar, birçok bayanın sorunudur. Koyu renk halkalar yorgunluk, düzensiz beslenme ve genetik nedenlerden dolayı ortaya çıkabiliyor.

Koyu renkleri halkaları kapatmak içinde çeşitli kozmetik ürünleri kullanırız fakat bunlar geçici çözümlerdir. Aşağıdaki yöntemle gözaltı halkalarının görünümünü ciddi oranda azaltabilirsiniz.

Haftada bir veya iki defa, bir kivinin kabuklarını soyup gözaltlarınıza koyarak yaklaşık 10-15 dakika kadar bekletin. Bu işlemi düzenli olarak her hafta uygulayabilirsiniz.
    Soyduğunuz kiviyi yemeyi ihmal etmeyin.çünkü kivide bol miktarda C vitamini var.;)
    Alıntıdır

2. Cevap: Gözlere Meyve Desteği

Ben de resmi görünce kiviyi gözlerimize koyacağız sandım kıyamazdım valla bayılırım kiviyeee:) Teşekkürler €ftelya:f40:

3. Cevap: Gözlere Meyve Desteği

ilaç içmek bile bana yük gibi gelirken kim uğraşacak kiviyi soyup göz halkalarına koymakla
    Yaşlanınca pişman olacağımı biliyorum ama napiim tembelim kabul ediyorum. En iyisi kivileri alıp blueya gidiim ben o hem kendine hem bana uygular bu methodu :f103:

4. Cevap: Gözlere Meyve Desteği

:f30: Sen gel ben cilt bakımı için ne maskeler uygularım :f40:

Teşekkürler Eftelya.Meyvelerin cilde büyük faydası var.Peeling için çilek,parlak cilt için üzüm ;)
    (Robotta çekip temizlenmiş cilde uyguluyoruz... Özden sırrı :f196:) Bu sefer benimle arkadaşlığını bitirecek bütün sırlarını döktüm ortaya :f19: