Göz Renklerinin Falları

'Astroloji ve Burçlar' forumunda Destina tarafından 7 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi Gözlü Insanlar :

Duragan olmayi sevmeyen, enerji dolu, karar verme kabiliyeti olarak pozitif yönde gelismis olan, eli açik, degisimlerin kendilerini korkutmadigi kisilerdir. Biraz hayalperesttirler. Bu yapilari nedeniyle de gerçekleri görmekte zorlanirlar.

Siyah Gözlü Insanlar :

Olaylar karsisinda çok çabuk heyecanlanan, disiplinli, düzenli kisilerdir. Duygu yüklü olan bu insanlarin, gerek sevgisi,gerek de kindarligi oldukça çok güçlüdür. Onlar karsilarindaki insanlari daima idare etmek isterler.

Yesil Gözlü Insanlar :

Sevdiklerini kirmak istemeyen bir yapilari vardir. Kirici olmamaya çok dikkat ederler, çok asabi yaradilis da olmalarina ragmen bu böyledir. Bu yüzden hislerine hakim olmayi bilirler..

Gözleri Ela Olanlar :

Sezgisel güçleri yüksektir, oldukça hassas bir kalbe sahip insanlardir. Gururlarina olabildigince çok düskün kisilerdir, gururlari kirildigi zaman asla ve asla aflari yoktur. Aslinda çok daha yumusak basli, daha anlayisli olmalari gerekmektedir.

Kahverengi Gözlü Insanlar:

Aslinda bu insanlar kendilerini idare ettirmek konusunda isteksizdirler. Bir kötü yönleri de her yerde sirlarini açiklamalaridir. Dünyaya kapali gözlerle bakarlar adeta, gerçekte hayal kirikliklari yasamamalari realiteleri görme yolunu seçmelerinde yarar vardir.

2. Cevap: Göz Renklerinin Falları

Aslinda bu insanlar kendilerini idare ettirmek konusunda isteksizdirler. Bir kötü yönleri de her yerde sirlarini açiklamalaridir. Dünyaya kapali gözlerle bakarlar adeta, gerçekte hayal kirikliklari yasamamalari realiteleri görme yolunu seçmelerinde yarar vardir.

Hııııııııhhh diyorum sana Destinaaa..:f20: Benim yapmadığım ne kadar şey varsa burda yazıyor..:f73:Neyse yine de teşekkür edeyim bari..:f106:

3. Cevap: Göz Renklerinin Falları

Bana da hiç uymadı ama neyse
    :f106:

4. Cevap: Göz Renklerinin Falları

Bazı şeyler doğru aslında..:)

5. Cevap: Göz Renklerinin Falları

Mavi Gözlü Insanlar :

Duragan olmayi sevmeyen, enerji dolu, karar verme kabiliyeti olarak pozitif yönde gelismis olan, eli açik, degisimlerin kendilerini korkutmadigi kisilerdir. Biraz hayalperesttirler. Bu yapilari nedeniyle de gerçekleri görmekte zorlanirlar.

:) Çok fazla tuttuğunu söyleyemem...Ama kimi yerleri tutmuş gibi...

6. Cevap: Göz Renklerinin Falları

:f20:kısmen doğru gibi

7. Cevap: Göz Renklerinin Falları

aynı şeyi yazıyoruz belki ama bende de hiç bir özelliği tutmuyor malesef ;) :

8. Cevap: Göz Renklerinin Falları

Mavi Gözlü Insanlar :

Aynı Ben...:f106::f106::f106:

9. Cevap: Göz Renklerinin Falları

Siyah Gözlü Insanlar :

Olaylar karsisinda çok çabuk heyecanlanan, disiplinli, düzenli kisilerdir. Duygu yüklü olan bu insanlarin, gerek sevgisi,gerek de kindarligi oldukça çok güçlüdür. Onlar karsilarindaki insanlari daima idare etmek isterler.

Bu benim içinmi yapıldı..:f196:
    Tesekkürler Destina ablacım..:f40:

10. Cevap: Göz Renklerinin Falları

bende kahverengi gözlüyüm ama söylediklerin bana hiç uymadı

11. Cevap: Göz Renklerinin Falları

Ben bu falı beğenmedim mümkünse değiştirin :D Benim zıttım şeyler yazılmış burada.çok iyi sır saklarım mesela dünya benim avcumun içindedir :f30: kabul etmiyorum bunu

12. Cevap: Göz Renklerinin Falları

Gözleri Ela Olanlar :

Sezgisel güçleri yüksektir, oldukça hassas bir kalbe sahip insanlardir. Gururlarina olabildigince çok düskün kisilerdir, gururlari kirildigi zaman asla ve asla aflari yoktur. Aslinda çok daha yumusak basli, daha anlayisli olmalari gerekmektedir.

bn herkezi çok kolay affederim ama bazı yerleride uymuyo değil yani :)

13. Cevap: Göz Renklerinin Falları

Yesil Gözlü Insanlar :

Sevdiklerini kirmak istemeyen bir yapilari vardir. Kirici olmamaya çok dikkat ederler, çok asabi yaradilis da olmalarina ragmen bu böyledir. Bu yüzden hislerine hakim olmayi bilirler..
    teşekkürlerr....