Göz rengine göre burç yorumları

'Astroloji ve Burçlar' forumunda HazaN tarafından 28 Şubat 2011 tarihinde açılan konu


 1. Göz rengine göre astrolojik yorumlar
  Göz rengiyle ilgili burç yorumları

  Yeşil Gözlü İnsanlar :
  Sevdiklerini kırmak istemeyen bir yapılari vardır. Kırıcı olmamaya çok dikkat ederler, çok asabi yaradılışta olmalarına rağmen bu böyledir. Bu yüzden hislerine hakim olmayı başarabilirler.

  Ela gözlüler insanlar:
  Ela gözlü insanların, sezgileri son derece kuvvetli hassas yapıda insanlardır. Yumuşak başlı ve anlayışlı olmalarının altında gururlarına aşırı düşkün ve gururları incindiğinde ne olursa olsun asla affetmeyen bir kişilik yatar. O yüzden yumaşak başlı diye fazla üzerine gitmemek lazım.

  Mavi Gözlü İnsanlar :
  Enerji dolu,hareketli, liderlik vasfı yüksek, eli açık, kişilerdir. Tek kötü yanları biraz hayalperesttirler. Bu yapılari nedeniyle de gerçekleri görmekte zorlanırlar.

  Siyah Gözlü İnsanlar :
  Olaylar karşısında çabuk heyecanlanan,duygu yüklü olan siyah gözlü insanlar disiplini ve düzeni severler.Her duyguya fazla tepki veren siyah gözlülerin kindarlığına dikkat etmek gerekir

  Kahverengi Gözlü İnsanlar:
  Özel hayatlarını rahatlıkla her yerde anlatabilen kahverengi gözlüler, art niyetsiz rahat insanlardır. Bu özelliklerinden dolayı kolaylıkla hayal kırıklığı yaşayabilirler.En büyük olumsuz yanları dünyaya kapalı gözle bakmalarıdır.