Google Glass’ta Hangi Uygulamalar Var?

'Zaman Tüneli' forumunda Eylem tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Editör Site Yetkilisi

  Google Glass’ta Hangi Uygulamalar Var?

  [​IMG]
  Google Glass haberleri her geçen gün biraz daha artıyor. 1500 dolarlık akıllı gözlüğü yakında pek çok kişinin gözünde görmemiz mümkün olacak. Peki bu akıllı gözlükte hangi uygulamalar var hiç merak ettiniz mi?

  Fotoğraf çekebilen, video kaydedebilen teknolojik gözlükte dev uygulamalarda yerini almaya başladı. İlk olarak The Newyork times google glass’lı olmuştu. Şimdi ise Facebook, twitter ve Tumblr Google Glass ile kullanıcısına farklı sürprizler sunmaya hazırlanıyor.

  Facebook’ta gözlüğünüzle çektiğiniz fotoğraflarınızı anında paylaşabileceksiniz. Twitter’da konuşmalarınız tweet olabilecek yada kimlerin tweetlerini görmek istediğinizi seçebileceksiniz.

  Sosyal medyanın yanı sıra CNN’de istediğiniz kategorilerdeki haberleri google glass ile size sunacak. Eğer okumak istemiyorsanız CNN sizin için okuyacak

  Elle dergisi ve Evernote’da Google Glass’ta yerini alıyor. Peki bunlar olurda oyun olmaz mı tabiki oyunda var Ice Breaker adlı oyun ile eğlence de artık akıllı gözlüğe giriyor. Eğer çevrede başkaları da bu oyunu oynuyorsa gözlüğünüz size konuyla ilgili bildirim gönderiyor.
   
Yükleniyor...
- Google Glass’ta Hangi Forum Tarih
Google Glass’ın Yeni Tasarımı Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016
Google Play’e Paypal Seçeneği Geldi Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016
Google Glass Gözlüklerine Yasak Geldi Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016
Google Glass Sesli Komut Özelliği Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016