Google Ana Sayfa Nasıl Yaparım

'Kısa Bilgiler' forumunda Yasemin tarafından 10 Ekim 2013 tarihinde açılan konu

  1. Google Ana sayfa yapmak için aşağıdaki adımları izlemelisiniz.Sanmayın ki bu çok zor hiçde değil sizlere en ayrıntılı şekilde anlatmaya çalışacağım.Yazımızın sonunda Google ana syafa yapmış olackasınız hepiniz ekolay gelsin diyerek hemen anlatmaya başlıyorum Google ana syafa yapmak için uygulamanız gereken yollar şöyledir:

    İnternet Explorer Kullanıcısıysanız yapmanız gereken işlmeler şöyledir:Öncelikle İnternet Explorerı açın.Daha sonra Yukarıdaki Araçlar'a tıklayın,internet araçları'nı seçin Gelen pencerenin üzerinde Genel bölümünde olmalısınız. değilseniz genel sekmesine tıklayın. Giriş sayfası kısmında Adres bölümüne "http://www.google.com/" yazın. Tamam butonuna tıklayın ve çıkın sonraısnda Google ana sayfanız olmuş olacaktır.

    Firefox Kullanıcısıysanız yapmanız gereken işlemler şöyle:Hemen Firefox'u açın. Yukarıdan Araçlar'a tıklayın. Seçenekler'e tıklayın.Gelen pencerede Konum bölümüne http://www.google.com/ yazın. Tamam" butonuna tıklayın ve çıkın işte hepsi bu kadar gördüğünüz gibi arkadaşlar her iki tarayıcıda da Google ana sayfa yapmak oldukça basit hepiniz ekolay gelsin..

     
Yükleniyor...
- Google Sayfa Nasıl Forum Tarih
Google Ana Sayfam Nasıl Yapabilirim? Teknik Yardım 23 Ocak 2013
Google Sayfaları ve Siteleri Nasıl Sıralar? Teknik Yardım 21 Mart 2012
Chrome ana sayfayı google yapma Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016
Google Ana Sayfa Yap Chrome Teknik Yardım 9 Ekim 2013