Gönülçelende diziden ayrılan oyuncular kim

'Popüler Diziler' forumunda HazaN tarafından 10 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

 1. Gönülçelen yeni sezonda kimler gitti
  Gönülçelenden ayrılan ünlüler
  Kimler gönülçelenden ayrıldı

  ATV’de yayınlanan “Gönülçelen” dizisinin oyuncu ve senarist kadrosunda büyük değişiklikler yaşandı.
  Geçen ay Tuba Büyüküstün’ün babasını canlandıran Ünal Silver senaryoya çalışmadan geldiği için ekibin beklemesine neden olan Cansel Elçin’in sette üzerinde yürümüş ardından da diziden ayrılmak istediğini belirtmişti.
  Silver yaptığı anlaşma biter bitmez diziden ayrıldı. Silver sezon finalinde yolculuğa çıkarıldı. Bu gelişmenin arkasından dizinin yapımcısı Cengiz Çağatay görevini bıraktı ardından aynı zamanda dizinin müziklerini de yapan Kıraç’ın oyuncu eşi Ayşe Şule Bilgiç ekibe kızıp çekiminin olduğu gün sete gitmedi. Ardından Cansel Elçin’in annesini canlandıran Ayda Aksel de yeni bölümlerde oynamak istemediğini ekibe iletti.
  Yeni ekiple yola devam
  Yönetmen Cevdet Mercan da sinema filmine başlayacağını söyleyip sezon finalini çektikten sonra diziyi bıraktı. Dizinin yazarları Nilgün Öneş Gül Dirican ve Sertaç Ergin de “Gönülçelen”i yazmama kararı aldı.
  Diziden ayrılanlar “Çok sorunlu bir setti. Ortam huzurlu değildi” yorumu yaptı. Yapımcı şirket Sis Yapım ise yeni yayın döneminde yönetmen olarak dizinin ikinci yönetmeni olarak görev yapan Serkan İpekören ve senarist olarak da Muharrem Buhara ile yola devam etme kararı aldı.
   
Yükleniyor...
- Gönülçelende diziden ayrılan Forum Tarih
Behzat Ç.(Erdal Beşikçioğlu) Diziden Ayrıldı mı? Medya Bölümü 26 Ocak 2013
Yer Gök Aşk Birce Akalay Diziden Ayrıldımı Popüler Diziler 15 Ağustos 2012
Yalan Dünya Orçun Diziden Ayrılıyor Mu Medya Bölümü 8 Ağustos 2012
Suskunlar Yönetmeni Diziden Neden Ayrıldı Popüler Diziler 26 Temmuz 2012