Gökhan Özen Evlendi - Gökhan Özen Düğün resimleri

'Haberler' forumunda anniccha tarafından 10 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. Gökhan Özen Düğün fotoğrafları

Gökhan Özen CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen'in kızı Selen Sevigen İstanbul'da Four Seasons Otel'den gerçekleşen nikah töreni ile dün gece dünya evine girdi. Nikahı Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi'nin kıydı. Selen Sevigen'in nikah şahitliğini Kemal Kılıçdaroğlu ve Deniz Baykal birlikte yaptı.

Gökhan Özen Selen Sevigen Düğünü Deniz Baykal ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu nu ilk kez meclis dışında bir araya getirdi. Gerçekleşen törene Ajda Pekkan, Eski Bakan Cavit Çağlar, İlhan Kesici, Gürsel Tekin, Ateş Ünal Erzen, Sinan Aygün, Şehrazat, Ebru Akel, Deniz Akkaya çok sayıda siyaset, iş ve sanat dünyasından tanınmış isim katıldı.
    Selen-Özen-düğün-fotoğrafları.

CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın ise törene katılmadığı, çelenk gönderdiği görüldü. Sevigen, Önder Sav'ın katılmadığının hatırlatılması üzerine, "O da yakın zamanda çocuğunu evlendirdi" dedi.

2. Gelin hanım gelinliği çok güzel taşımış;) :f40: Mutluluklar...

3. evet bencede hem gelin hem gelinlik güzel yakışmışlar ayrıyetten şaşırdıııımmm :)

4. Ne kadar sevindim anlatamam...Gökhan Özen evlenmiş...Ben de uzun süredir bunu düşünüyordum acaba evlenecek mi evlenmeyecek mi diye?

Ama dur !!

Umurumda bile değil .... Bana ne Gökhan dan özenden....

5. Evet sen Özen me Pardus :)

6. Allah Özendirmesin... :)

7. Gelin gelinliği çok güzel taşımışta Gökhan Özen ikisinide taşıyamamış gibi sanki :)

8. :):f30::)

9. sen

sen

iananamıyorum çok yakışmışlarrr