göğüz küçültme hareketleri

'Kişisel Bakım' forumunda YAREN tarafından 10 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

 1. göğüs küçültme hareketleri,göğüz küçültme egzersizleri,büyük göğüsleri küçültme,göğüs küçültme hareketleri,

  Büyük Göğüsleri Küçültmek İçin Ne Yapmalı?
  [​IMG]

  Bu bölgedeki yağ birikmesinden kurtulmanın bir kaç yolu vardır. Bunlardan en kolay olanı fakat genelde tercih edilmeyen estetik ameliyatıdır. Doktorlar tarafından da onaylanmayan bu yöntem yerine doğal yöntemler tercih edilmelidir. Doğal yöntem denince de bu tip konularda ilk akla gelen yöntem egzersizdir. Fakat bölgesel olarak değil bütün vücuttaki yağların yakılması tavsiye edilmektedir. Ne kadar kilo vereceğiniz yerine ise vücudunuzdaki yağ miktarını öğrenmek daha yararlı olur.

  Aerobik çalışmaları ile ağırlık çalışmaları birleştirilip güzel bir program hazırlanabilir. Ağırlık çalışmaları, bütün vücuttaki kas kütlesini artırır ve metabolizmayı hızlandırır böylelikle daha zayıf görünmeniz sağlanmış olur. Böylece daha fazla kalori yakmış olursunuz.

  Tüm vücut için genel bir egzersiz yapılması en etkili yöntemdir. Egzersizlerin sadece bir bölge için yapılması vücudun dengesinin şaşmasına neden olabilir bu yüzden sadece bu gibi durumlarda değil her zaman bölgesel değil bütün vücut için genel egzersizler uygulamalısınız. Göğüste alınan kilolar kalbe de yakınlığı açısından oldukça tehlikelidir kişilerin kalp krizi geçirmesine, damar tıkanıkları görülmesine kadar kötü sonuçlara varabilir. Bu egzersiz sırasında ise genelde kürek çekme çalışmaları yapılması ve yanı sıra karın bölgesini çalıştırıcı hareketlerle bol bol koşu yapılması tavsiye edilmektedir.
   
Yükleniyor...
- göğüz küçültme hareketleri Forum Tarih
Meme Küçültme Ameliyatlarının kaç yaşında yapılması uygundur Kadınca 1 Eylül 2014
Klavyede Bilgisayarda Ekran Büyütme Küçültme Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım Teknik Yardım 23 Şubat 2013
Bilgisayarın Boyutunu Küçültme Teknik Yardım 13 Ağustos 2012
Photoshop İle Resmin Boyutunu Küçültme Teknik Yardım 18 Kasım 2011