Gizli fotoğraflar gün ışığına çıkıyor

'Resimli Konular' forumunda HazaN tarafından 17 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. Uzun zamandır bu tür fotoğrafları yayınlamadığımızı farkettim ve kollar sıvadım tabii...
    Sizlerle paylaşmak istediğim ilk fotoğraf forumumuzun biriciği, çok sevdiğimiz, başarılı ve çalışkan kardeşimiz Aysele ait. Geçtiğimiz yaz gittiği tatilde pek eğlenememişe benziyor ne dersiniz?

İkinci fotoğraf ise Co Adminimiz, bitanemiz, hanımefendiliğiyle ve forum içindeki duruşuyla hemen kendini farkettiren Dileğimiz bilgisayar konusundaki üstün yeteklerini bu resimde daha iyi anlayabiliyoruz...

Tabi bu kadarla kalmayacak ama şimdilik elimiz alışsın :f196::f196:

2. Cevap: Gizli fotoğraflar gün ışığına çıkıyor

hahahahaha hakatan da benziii :confused:;)

3. Cevap: Gizli fotoğraflar gün ışığına çıkıyor

:) ellerine sağlık hazan abla devamını bekliorus

4. Cevap: Gizli fotoğraflar gün ışığına çıkıyor

Beni bu maymuna mı layık gördünüzzz..:f20:Oysa her ne kadar foruma giremesem de benim tatilim çok renkli geçmişti..:f106: Bu arada Şekerciiiimm bir ara bana bilgisayar dersi ver olur mu..:f106: Teşekkürler HazaN Abla.Güzeldi.:f40:

5. Cevap: Gizli fotoğraflar gün ışığına çıkıyor

Aman aman ne şirin fotolar bunlar iki şekere de bayıldım:f30:.Sen arşivini sık sık karıştır olurmu Hazanım merakla beklemekteyiz bakalım daha kimleri ne halde göreceğiz:f40:

6. Cevap: Gizli fotoğraflar gün ışığına çıkıyor

İnanamıyorum HazaN sana yaaaaa :f73: elli kere dedim şu tozlu arşivleri karıştırma diye :)
    İnanmayız siz arkadaşlar. Photosoplamış HazaNım bunları. Hem ben zaten makas ve bıçak dışında sol elimle pek bişey kullanmam ki. Hele birde tv kumandası tutar gibi mauseyi hiç tutmam.;) :

Bu arada şekercim sende fazla gülmüşün gibime geldi.:f20:Tencere dibin kara seninki benden kara :f106:

7. Cevap: Gizli fotoğraflar gün ışığına çıkıyor

Ajan gibi atastirmis bulmussun gizli resimleri Hazan.
    Emegine saglik güzeldi tesekürler.

8. Cevap: Gizli fotoğraflar gün ışığına çıkıyor

buda forumun magazinimi yakalanmıslar:) :D

9. Cevap: Gizli fotoğraflar gün ışığına çıkıyor

Ayselll şu tatilde bana anlata anlata bitiremediğin ingiliz bumu yoksa :) :)... Dediğin kadar yakışıklıymış.... Oğuzhankoyun gibi desene..

Wish arkadaşım mouseyi merdane kadar iyi kullanamıyorsun anlaşılan...

10. Cevap: Gizli fotoğraflar gün ışığına çıkıyor

Kim neye benziyo disco. Anlamadım.Bişiy mi demek istedin sen Açıklık plase :f31:

Devamı bizim arşivden olmayacak ececim. Beklim senin resmin çıkabilir kuradan :f196:

Biz magazinle değil yaptığımız işlerle gündemdeyiz burakcım:f20:

Anlaşılan sende oklavanın tadını özledin arkadaşım :)

11. Cevap: Gizli fotoğraflar gün ışığına çıkıyor

Wish canım aşmışsın kendini mausu uzaktan gibi kullanna biliyorsun..Ayıca kuaförününde adresini mutlaka istiyorum..:D

12. Cevap: Gizli fotoğraflar gün ışığına çıkıyor

dilek ablamii kizdirmayinnnnn

13. Cevap: Gizli fotoğraflar gün ışığına çıkıyor

Hazanımmmm arşivde benim de fotolarım varsa şayet para karşılığında geri alabilirmiyim :f106:

14. Cevap: Gizli fotoğraflar gün ışığına çıkıyor

renkdaşım senmisin bu pc başındaki
    chemist kim dedin ayselin yanında ki ;) :

15. Cevap: Gizli fotoğraflar gün ışığına çıkıyor

: f106: nereden buldun bu arşivi hazan galiba elinde daha çok varki sırasıyla yayınlayacaksın :f40:

16. Cevap: Gizli fotoğraflar gün ışığına çıkıyor

Oooo Abi bi bilsen daha kimler var şaşırırsın yavaş yavaş hepsini ortaya çıkarmayı düşünüyorum. Ama banka hesap numarama yüklü bir miktarda katkıda bulunanları affedebilirim :) :f106:

17. Cevap: Gizli fotoğraflar gün ışığına çıkıyor

Metinnnnn Abiiiiiiiiiiiiiiiiii uyussssssssssssss tabiki de o ingiliz değil bu..:f20: Hiç İngilize benzer yanı var mı bu maymunun..:f106: