gittigidiyor telefon numarası

Konusu 'Bunları biliyormusunuz' forumundadır ve Dark tarafından 1 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. Dark Üye

gittigidiyor telefon numarası,

Gittigidiyor sitesine sorunlarınızı iletmek için aşağıdaki telefon numaralarını kullanabilirsiniz.
    Ayrıca destek hattıda mevcut

Gittigidiyor Adres:
    My Office İş Mrkz., Çiğdem Sk., No: 1/14, 34746 Barbaros Mah., Ataşehir, İstanbul

Gittigidiyor Telefon: +90 (216) 687 02 99

Gittigidiyor Faks: +90 (216) 687 02 98

Ayrıca Gittigidiyor destek hattı için tıklayınız

2. 66harun Ziyaretçi

Cevap: gittigidiyor telefon numarası

bu telefon numarasına ulaşılmıyor
    başka bir no yok mu
    ?
  3. rza Ziyaretçi

slm mp4 spariş vermıstım hala gelmedı ne zaman gelıcek bıde tlfn neden yok ulasabılecegımız bu cok sacma
  4. starrrrrr Ziyaretçi

ewet yaa size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası yok mu yaa . . diğer numarayı da aradığımız da bir bayan çıkıp konuşup "iyi alış verişler dileriz deyip kapaıtor. . kapatıyor . .

bize bir numara verinn
  5. umtel84 Ziyaretçi

telefonu açar açmaz türkiyenin en büyük avm.si diye konuşuyorlar.bir tane müşteri temsilcici yok.ürün aldık kredi kartıyla,ne gelen var ne giden.giden tek şey bizim paracıklar OLCAK galiba...bunlar hiç ama hiç güven vermedi bana....
  6. tb066 Ziyaretçi

ya bu gitti gidiyordan siparş ettm bi elbise gelr mi yani sizlere geldi mi
  7. Misafir Ziyaretçi

kardaş sorma bizde senin duruma düş tük busoy suzlar kapıyo paraları
  8. Misafir Ziyaretçi

bende orda satıcıyım ve yatırılan paralarımda 3 bin tl eksikne yapsam geri alamadım mahkemeye vericem bunları
  9. Misafir Ziyaretçi

ya bi iletısım nosu verın nedır bu ya kac gundur madur ettıler bızı
  10. Misafir Ziyaretçi

patenler

biz paten almak istiyoruz ama istanbuldayız bu yüzden siparişle gelmesini istiyoruz size ulaşabileceğimiz telefon numarası bide 2 tane alcaz indirim olurmu
  11. kaşcı Ziyaretçi

çok saçma bi sistem parayı almaya gelince sanıyesınde alınıyo ama orta ürün yok böle dolandırıcı olacagınızı düşünememiştim.
  12. Misafir Ziyaretçi

arkadaşlar bende satıcı olarak ilan verecektim ama vereyimmi vermeyimmi karar veremedim ne dersiniz
  13. Misafir Ziyaretçi

slm,gittigidiyor markomatik isimli satıcıdan telefon araç kiti aldım iki hafta oldu ne kargom geldi nede bir bilgi.artık ne gittigidiyor sitesine nede satıcılara güvenim kalmadı.soru soracak bir muhattap bulamıyorum.ürün gelmeyecekse gelmesin ama lütfen insanları enayi yerine koymayın.
  14. Misafir Ziyaretçi

nasıl bır sıte bu ya telefon aldım ne geldı ne parayı ıade eden var mahkemeye vercem bunları numara vermıusles kımse cıkmıyor telefona musterı temsılcı yok yazıklar olsun bunlara
  15. hasan alıcı Ziyaretçi

beyler pazar akşamı 1 kişilik uyku seti aldık güya sitenizden bü gün perşenbe hala yok 1 de bilgisayarı olmayan veya kullanmasını bilmeyenler gitti gidiyora telefonla 1 şey soramıyacaklar merak ediyorum 0216 nolu telefonunuzadan ulaşılamıyoruz siz kimsiniz allah aşkına bu nasıl 1 vurdum duymazlıktır anlamıyorum
    bu aciz alıcıya nasıl 1 ticaret anlayışı bu anlamadım türk milleti bunuda yer helal sizin ticaret anlayışınıza tebrikler bizim insanlara haktır be hasan alıcı ulaşabilirsiniz