Giovanni Dos Santos Resimleri

'Resimler' forumunda Aysell tarafından 23 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. 2009-2010 sezonunun devre arasında Tottenham'dan Galatasaray'a transfer olmuştur. Galatasaray formasıyla çıktığı ilk resmi maç, 58.dk. 'sında Emre Çolak'ın yerine dahil olduğu ve Galatasaray'ın 2-1 kazandığı 31 Ocak 2010 tarihli Denizlispor - Galatasaray müsabakasıdır. Giovani, Galatasaray SK resmî yayın organı GSTV'ye verdiği 11 Mart 2010 tarihli röportajda, Galatasaray SK'daki geleceğine ilişkin soruya şu cevabı vermiştir; "Öncelikle şunu söyleyeyim. Burada inanılmaz mutluyum. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Şu anda tek amacım Galatasaray’da şampiyonluk yaşamak. Takımıma yardımcı olabilmek için elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum.

Sorunuza gelirsek; bu sadece benim kararıma bağlı bir şey değil. Ama ben gelecek sezon Galatasaray'da oynamak istiyorum" demiştir. Son olarak kiralık olarak oynadığı 2009-2010 sezonu sonunda Tottenham Kulübü, bonservisi için Galatasaray'dan, 8 milyon € talep edince Giovani'nin de Galatasaray macerası sona ermiştir.

6a00e54ef2975b883301053. 25436gif. giovanidossantos. giovanidossantos. giovanidossantos410156a. giovannidossantos. giovannidossantos4.