Giden Sevgiliye Sözler

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 4 Haziran 2013 tarihinde açılan konu

1. Giden Sevgiliye Kısa Sözler

Giden sevgiliye söylenecek en güzel sözler burada.Giden sevgilinizin ardından ne söyliyeceğinizi bilemiyorsanız sizlere bu konuda biraz olsun yardımcı olmak istedik arkadaşlar işte giden Sevgiliye özel söylenen en güzel mesajlar ve kısa sözler sizlerle..

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/kalpgifleri-6059.jpg]kalpgifleri-6059[/IMGALT]

Canımın yanmasına okadar alıştımki artık Sevgilim Ölesiye acısada ağlayamıyorum artık

Seni Unuttum demiyorum sevgilim çünkü beceremiyorum.En büyük yalan kendine söylediğin yalanmış bunu şimdi daha da iyi anlıyorum.

Sevgilim gitmiş olsan da Seninle geçen hiç bir anımdan pişman değilim olmuyacağımda.

Gittin diye düşmanmı olacağım sneinle Sevgilim tam tesine seni hala çok seviyorum.

Belki birgün dönersin Sevgilim gittiğin o meçhul yerlerden dönersin dönmesine ama beni burda bulurmusun acaba.

Seni öyle çok sevdimki gidişinle yıkıldı tüm dünyam karardı sensiz bu dünyanın ne anlamı varki artık!

Bir gün gelip sonunda daha çok üzüleceksin deseler yinede yanında bulurum kendimi Sevgilim

Çektirdiğin acılara aldırmadan,yinede adımı andığında başucunda olurum nedne diye sorma bilseydim onuda yazardım Sevgilim

Artık ağlayamıyorum ve senin için vazgeçtiğim hayatıma birde gözyaşımı ekliyorum

Böyle demekki dedim,gerçekten bittiyse böylemi olur diye düşündüm ama çıkamadım içinden.

Ben seni hiç çözememişim aslında,zaman zaman o ilk zamanlardakı adam,çoğu zaman başka bi adam oldun.Ama şimdi öğrendimki sen o 2 adamda değil yabancının birisin.

Meğer hiç hakkım yokmuş sende Sevgilim

Bigün verdiğin değerden çok daha değerli olduğumu,etrafındakilerin seni ne için sevdiğini aramakla vaktin geçerken anlıcaksın..

Bugünler geçer sende yalnız kalınca anlarsın kim gerçek kim yalan Sevgilim..

Ama önce kendinin ne olduğunu bul,yalanmısın,gerçekmi kimin için ne kadar insan olduğundur önemli olan,ve birinin yanında olmasından çok daha önemlidir insanlığınla övünmesi.

Onca insandan sadece birtek kişi çıkarıyorum hayatımdan,SENİ Sevgilim...

Allahım herkese kalbi kadar mutluluk verir,kimse yaptığıyla kalmaz senide benide görüyor,ben bulurum ama sende bulursun kalbini hakedeni inşallah.

Dilerim allahım senin için hissettiğim acıyı senin acın yapmasın bigün,ve canın yandığında adım gelmesin aklına..Ah etmiyorum yinde sana Sevgilim..

Sana yazdığım mektuplar vardı,benden kalan tek anı odur sana.anlayana kadar oku olurmu.