gerçek hayalet

'Haberler' forumunda DiScOvErEr tarafından 11 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. İngilterede bir tatilcinin çektiği fotoğraf konuşuluyor. Hayalet araştırmacıları fotoğraftaki silüetin gerçek olduğu görüşünde.

İngilterenin Kuzey Yorkshire bölgesinde amatör bir fotoğrafçının çektiği bu kare hayalet araştırmacılarını harekete geçirdi. İnsan siluetine benzeyen görüntünün gerçekliği araştırılıyor.

İngiliz gazetesi The Sun'da yer alan habere göre; fotoğraf, Colin Foster adlı 34 yaşındaki bir tatilci tarafından çekildi. Fotoğrafta, çitlerin hemen önünde ayakta duran bir erkeğe benzeyen silueti inceleyen uzmanlar, fotoğrafta herhangi bir değişiklik yapılmadığını öne sürüyor.

Fotoğrafı çektiği sırada silueti farketmeyen Foster, tatil dönüşünde resimlere bakarken durumu kız arkadaşının farkettiğini söyledi.

İngiliz Paranormal Araştırmalar Derneği'nden Nick Thurston, bölgede daha önce de hayalet gördüklerini rapor eden insanlar olduğunu, ancak ilk kez bu denli çarpıcı bir 'delil'e rastladıklarını kaydetti.

2. Cevap: gerçek hayalet

Offf Disco yaaaa korkutmasana
    Hayalet falan yok tamam mııııı :f1:
    En büyük hayalet sensin başkada hayalet görmüyorum ben :f20:

3. Cevap: gerçek hayalet

yha gece gece sinirlerim hopladıı disco abii tırstımm:eek:

4. Cevap: gerçek hayalet

Ben inanmiyorum gerçek hayalet yoq bir kereeeeeee :)

5. Cevap: gerçek hayalet

Pek inandırıcı gelmiyor bu tür haberler yine de ürkütücü

6. Cevap: gerçek hayalet

Hepsi yalan vardır bi bit eniği....

7. Cevap: gerçek hayalet

Offf Disco amcaaa sabah sabah niye korkutuyon beni..:(
    Amaaaa rüyama girerse sana derim sen onu döversin..:f30:

8. Cevap: gerçek hayalet

Ben de pek inanmıyorum bu haberlere.:f19:Vardır bu işin içinde de bir şey:f106:

9. Cevap: gerçek hayalet

YArın cıkarsa karsınıza bi tane görürüm ben sizi :)

10. Cevap: gerçek hayalet

:f30::f30::f30: