Gelinlere Özel Göz Makyajı Önerileri

'Moda Rehberi' forumunda Yasemin tarafından 3 Mart 2014 tarihinde açılan konu

 1. Gelinlere Özel göz makyajı nasıl yapılır?  Gelin makyajı işin ehli kişiler tarafından yapılmalıdır.Gelin göz makyajı ile ilgili tekliflerimizi dikkate almanız sizi bu konuda fikir sahibi yapacaktır.

  gelin-göz-makyasi-.

  Gelin adaylarının göz makyajı yaptırırken bilhassa pastel tonları seçenek etmeleri gerekmektedir.Bu renklerle yapılan bir gelin göz makyajı çok daha hoş ve güzel görünecektir.Ayrı olarak gelinlerin göz makyajı çok ağır olmamalıdır.Daha sade ve göz kamaştırıcı görünmek için gelin adayları kesinlikle makyaj malzemelerini ve renklerini ayarlamalıdırlar.Gelin makyajı yapılırken bilhassa göz makyajı bariz olmalı ama, koyu renkler yerine parlak ve çarpıcı renkler kullanılmalıdır.

  Uygulama alanları bilhassa birbirinden ayrılmalıdır. Başka bir deyişle göz altları aydınlatılmalı, allık bariz olmalıdır.Kaşlar yüz ve göz şekline uygun olarak şekillendirilmelidir. Makyajın yüzde uzun müddet kalması sağlanmalı, bunun için de makyaj sabitleyicisi kullanılmalıdır. Dekolte rengiyle yüz rengi arasında fark olmamasına dikkat edilmeli ayrı olarak sim ve takma kirpikler mutlaka kullanılması gerekiyor.

  gelin-göz-makyasi-.
   
Yükleniyor...
- Gelinlere Özel Göz Forum Tarih
Penti Gelinlere Özel Koleksiyon Kadınca 6 Temmuz 2012
Gelinlere göz makyajı nasıl yapılır? Kişisel Bakım 10 Şubat 2014
Bhldn'den Gelinlere Saç Aksesuarları Moda Rehberi 7 Mart 2013
Gelinlere 2012 Saç Modelleri Moda Rehberi 15 Şubat 2012