Gelinler İçin Özel Göz Makyajı Önerileri

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 19 Eylül 2013 tarihinde açılan konu

  1. Gelin olacak genç kızlar için bambaşka bir yeri vardır gelin makyajının tüm gözlerin gelinlerin üzerind eolduğunu düşünürsek düğün anında bu çok doğal değilmi.Herşeyin mükemmel olması çok önemlidir gelin adayları için.Özellikle göz makyajının istedikleri gibi olması onların kendilerini çok daha iyi hissetmelerini sağlayacaktır.Çünkü gözler tüm güzelliği ortaya sergilemektedir yanlış yapılan bir göz makyajı gelinleri olduklarından çok farklı gösterebilir.

    Gelinlerin göz makyajının giydikleri gelinliğe ve gelinin göz şekline uygun olması öneriliyor ayrıca göz makyajının sade abartısız bir model tercih etmek gerekir.

    Gelin adayı kendini gösterişli bir makyajla rahat hissedecek ise buna engel olmamalı isteği doğrultusunda göz makyajı yapılmalı.Gelinlerin göz makyajlarının göz şekline göre yapılması çok önemlidir.Göz makyajı seçimi yapılırken doğal görünüm hiçbir zaman bozulmamalı çok koyu renkler kullanılmamlı ayrıca gelin makyajında doğal bir görünüm yakalamak istiyorsanız hafif pırıltılı ve belirgin renkler kullanılabilir.

    [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/gelin-goz-makyaji-78277.jpg]gelin-goz-makyaji-78277[/IMGALT]
     
Yükleniyor...
- Gelinler İçin Özel Forum Tarih
2013 Gelinler İçin Saç Modelleri Moda Rehberi 6 Ekim 2012
Gelinler İçin Saç Modelleri Kişisel Bakım 28 Eylül 2012
Gelinler İçin Yeni Saç Modelleri Moda Rehberi 30 Nisan 2012
Gelinler için Ayakkabı Modelleri 2012 Moda Rehberi 12 Ekim 2011