Geçmiş Olsun Dilekleri

'Karışık Sözler' forumunda Wish tarafından 8 Mart 2010 tarihinde açılan konu

• Geçmiş olsun dileklerimle, her zaman, her ihtiyaç duyduğunda yanında olduğumu bilmeni isterim. Acil şifalar
    • Geçmiş olsun dileklerimle her zaman, her ihtiyaç duyduğunda yanında olduğumu bilmeni isterim. Acil şifalar dilerim.

• Kalbimiz seninle, bir an önce gozlerindeki ışıltının tekrar güneşi kıskandıracak parlaklıkta olacağına inanıyoruz. Geçmiş olsun…

• Geçmiş olsun, en kısa sürede aramızda olman dileğiyle…

• Biran önce sağlığına kavuşman dileğiyle, acil şifalar dilerim.

• Hastalanman bizleri çok üzdü, acil şifalar diliyoruz.

• Kendine çok dikkat et, sen bizim için önemlisin.

• Dağlar senin kadar cesur ve senin kadar dayanıklı olamaz. inanıyoruzki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceğine, ve o eski güçlü ve sevecen halini görmeye. Acil şifalar diliyoruz..

• Hastalık nedir ki yürekte sevgi olunca hersey atlatılır yürek sevgiyle doluysa bende kainata sığmayan sevgi dolu yüreğimi sana gönderiyorum… Gecmis olsun

• Allah başka rahatsızlıklar vermesin. Kendine bundan sonra dikkat etmeni istiyorum. Geçmiş olsun.

• Acil şifalar dilerim.
    • Rahatsızlandığınızı duydum, geçmiş olsun diyeyim dedim sana, neyse uzatmayayım, bir an önce sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle; saygılar sevgiler.

• Hastalık nedir ki yürekte sevgi olunca hersey atlatılır yürek sevgiyle doluysa bende kainata sığmayan sevgi dolu yüreğimi sana gönderiyorum... Gecmis olsun

• Rahatsızlandığınızı duydum, geçmiş olsun diyeyim dedim sana, neyse uzatmayayım, bir an önce sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle; saygılar sevgiler.

• Allah başka rahatsızlıklar vermesin. Kendine bundan sonra dikkat etmeni istiyorum. Geçmiş olsun.

• Hastalanman bizleri çok üzdü, acil şifalar diliyoruz.

• Çabuk iyileşip, bir an önce aramıza dönmen dileğiyle.

• Dağlar senin kadar cesur ve senin kadar dayanıklı olamaz. inanıyoruzki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceğine, ve o eski güçlü ve sevecen halini görmeye. Acil şifalar diliyoruz..

• Kalbimiz seninle , bir an önce gozlerindeki ışıltının tekrar güneşi kıskandıracak parlaklıkta olacağına inanıyoruz. geçmiş olsun ...

1. italyan

italyan Yasaklı

Cevap: Geçmiş Olsun Sözleri

Bikerisinde bir cenazeye gittim..Adam taziyeleri alıyodu sıra bana geldi geçmiş olsun dedim :f196:

2. Cevap: Geçmiş Olsun Sözleri

Kalbimiz seninle , bir an önce gozlerindeki ışıltının tekrar güneşi kıskandıracak parlaklıkta olacağına inanıyoruz. geçmiş olsun ... Bu Çok güzell saol Wish ablacim .. :f40: