Geçmiş olsun dilekleri mesajı

'Karışık Sözler' forumunda Yasemin tarafından 1 Mart 2014 tarihinde açılan konu

1. Geçmiş olsun dilekleri ve geçmiş olsun mesajı

Sevdiklerinize yakın arkadaşlarınıza yada hasta bir akrabanıza alacağınız çiçekler üzerine yazılacak kısa geçmiş olsun mesajları geçmiş olsun dilekleri yer alacak sayfamızda.Umarım beğenirsiniz işte geçmiş olsun dilekleri ve geçmiş olsun mesajları...

Geçmiş olsun Allah şifalar versin arkadaşım acil şifalar..

Mesajların en samimisi sevgilerin en sıcağını sana yolluyorum, günlerin günlerinden daha güzel olsun, kötü günler geçmiş olsun.

Ölüm gelmedikten sonra vardır her derde deva, sen güzel yüzünü asma geçer biter bu bela... Geçmiş olsun canıma...

Dostum haberini aldığımda çok üzüldüm, her zaman yanındayım bunu unutma, geçmiş olsun dileklerimle acil şifalar diliyorum...

Geçmiş olsun bir tanem bu günlerde geçecek biz yine birlikte olacağız, sadece inan güven bu günlerin geçeceğini bil hayatında...

Hayat güzeldir paylaştıkça, anılar tazedir geldikçe aklına, o günleri yeniden yaşamak için inadına meydan oku hayata...Geçmiş olsun aşkım

Kimine göre dost, kimine göre arkadaş, kimine göre sevgili, kimine göre aşk bu duygularım, önemli olan her zaman yanındayım geçmiş olsun canım benim

Hastalanmana üzüldüm bir an önce seni eski halinle aramızda görmek istiyoruz ve acil şifalar diliyoruz geçmiş olsun...

Kimse benim samimiyetimi sana gösteremez, hiç bir acı benim kadar kolay geçirmeyecek yaralarını ama yine de geçmiş olsun acını paylaşıyorum