Gecelik ve Pijama modelleri

'Moda Rehberi' forumunda HazaN tarafından 23 Haziran 2008 tarihinde açılan konu

1. Yeni sezon trendleri arasında karşımıza çıkmakta olan 2014 bayan pijama modelleri özellikle tarz sahibi bayanların en çok dikkat ettiği modeller arasında yer alarak bizleri karşılıyor.
    Son zamanlarda onlarca tasarım ve şık seçimler arasında yer alan eşsiz ve dikkat çeken seçimlerin yer aldığı 2014 pijama modelleri koleksiyonlarında yer alan bu eşsiz güzellikte ki pijamalar sizler için en ideal seçimler arasında yer alacak denebilir.

Gecelik Ve Pijama Modelleri

pijama gecelik8 - Kopya.
    pijama gecelik2 - Kopya. pijama gecelik3 - Kopya. pijama gecelik4 - Kopya. pijama gecelik5 - Kopya. pijama gecelik6 - Kopya. pijama gecelik7 - Kopya.

2. Hepside birbirinden şık.İnsanın bunları görünce uyuyası geliyo.:f106: Gidip yatayım bari.
    Emeğine sağlık HazaN

3. hepside birbirinden güzeller hanımlar hayırlı olsunnn
    yeni modeller
    emeğine sağlık hazann
    paylaşım için teşekkürlerr

4. Her biri digerinden güzel. Hangisini seçecegimi şaşırdım, en iyisi hepsini alırım :f106:

Ellerinize saglık Hazan :f196:

5. hepsi birbirinden güzel bende tereddüt ettim hangisini alsam acaba en iyisi öylesinem gibi hepsinden alıym birer tane teşekkürler sultanım hepsi çok güzeller emeğine sağlık :f196:

6. hepsi de güzel ama erkeklere maşallah bişi yok hane bizim de pijamalarımız he kızacam he şimdi ne ise ya eline sağlık Modum :f196::f106: :f118:

7. Herbiri birbirinden güzel ve şık takımlar seçimler harika emeğine sağlık:f196:

8. hazanımmm hepsi birbirinden güzel artık sen benim için birtane secer kargoyla gönderirsin:) emeklerine sağlık canım..

9. Ya bunların hepsi sıfır benden canım yaa:(
    şöyle balık etine dolgun bayanlara yokmu, biz öveymiyiz:oops: :f106: :f106:

teşekkürler canım hepsi çok şıklar:f196: