Gazzede dehşet

'Haberler' forumunda DiScOvErEr tarafından 14 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Sınırda israil askerleriyle röportaj yapan gazeteci, askere hedeflerinin ne olduğunu sordu. İşte aldığı kan donduran cevap ve bugün Gazze'den gelen dehşet kareler.

Biz insanız, onlar hayvan !

2. Cevap: Gazzeden dehşet

bakın görelim kimin insan kimin köpek olduğunu görelim

3. Cevap: Gazzeden dehşet

4. Cevap: Gazzede dehşet

Pardus bunu beğendi.

5. Cevap: Gazzede dehşet

Bunların belli amaçları vardır.Bu şey ler de bu amaçlarını gerçekleştirmek için önlerine çıkan her engeli yok etmeyi mübah sayarlar.Bu anlayış onlara kutsal kitapları tarafından bildirlmiştir ( ! ) Bu yüzden amaçlarına ulaşmayı engelleyecek her şey yok edilmelidir.Kadı ,çocuk,yaşlı genç farketmez...Eğer amaçlarına ulaşmaları için engel iseniz ve yahudi değilseniz.Ölümü doğuştan haketmiş sayılırsınız...

Yukarıdaki asker kıyafeti giymiş şey in sözleri üzerine söyleyecek söz yok ; sadece oturup nasıl bugünlere geldiğimizi düşünmek en iyisi...

6. Cevap: Gazzede dehşet

Söylenecek pek bir şey yok ama geçmişlerini çabuk unuttular nazi kamplarında binlerce vatandaşlarının feci şekilde katledilişlerini..Şimdi aynısını kendileri uyguluyorlar..Hayvanlığı kendileri yapıyor.Yazık çok yazık ...:f196::f196:

7. Cevap: Gazzede dehşet

ne diyeceğimi bilemiyorum sözler boğazıma düğümleniyor askerleri bu zihniyette olmasa zaten böyle katliam yapamazlardı insanlıktan çıkmışlar artık robot gibi olmuşlar :mad:

8. Cevap: Gazzede dehşet

Eğer bu asker insansa, bütün insanlık insanlıktan vazgeçer. Kur'an İsrailoğulları gibiler için hayvandan da aşağı tabirini kullanıyor.Bize düşen lanet edip oyalanmak değil; laneti zaten yaradan etmiş, o yeter! Tüm kalbimizle, imkanlarımızla mazlumun yanındayız.

9. Cevap: Gazzede dehşet

:f9::f9::f9:
    Dayanamıyorum bu görüntüleri izlemeye dayanamıyorum Allahım ne olur tüm filistin halkının yardımcısı ol :):)

10. Cevap: Gazzede dehşet

Söylenecek tüm sözler söylense bile bu insanlığından çıkmış yaratıklar anlamaz..

11. Cevap: Gazzede dehşet

Yazık diyorum sadece o insanım diyen askere ....

12. Cevap: Gazzede dehşet

Evet kimin ne kadar insan olduğu gün gibi ortada baya insanlarmış :mad: