Gayri Resmi Android Market Geliyor.

'Teknoloji Haberleri' forumunda Sitem tarafından 26 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]
  Gayri Resmi Android Market Yolda...
  Android Market'te bulamadığınız uygulamaları internette aratıp yükleyebiliyorsunuz. Ancak bu işi daha da kolay bir hale getirecek gayriresmi bir Android mağazası yolda.

  ClockworkMod'un yapımcısı ve CyanogenMod takımının bir üyesi olan Koushik Dutta, Android Market'ten silinen uygulamaların bulunacağı bir mağaza geliştirdiklerini duyurdu. Bu yeni mağaza, özel ROM'ları, eski oyun emülatörlerini, gayriresmi tethering uygulamalarını, görsel sesli posta uygulamalarını ve Google'ın Android Market'te yayınlamadığı diğer uygulamaları içerecek.

  Yeni market, internette aradığımız uygulama ve özel ROM'lar için tek bir kaynak olmayı başarırsa, Android kullanıcıları için gerçekten çok faydalı olabilir.

  Bu arada, mağazada sadece root'lu ceplere özel uygulamalar bulunmayacak, tethering gibi root gerektirmeyen uygulamalar da yer alacak. Ancak bu kadar gayriresmi içeriğin bir araya gelmesi, yeni mağazanın ayakta kalmasını zorlaştırabilir de.  Hürriyet
   
Yükleniyor...
- Gayri Resmi Android Forum Tarih
Osmanlı Devleti’nin gayrimüslimlere yönelik uygulamış olduğu hoşgörü politikası devlete kazanımları Osmanlı Tarihi 4 Eylül 2016
Boşanmada Gayrimenkul Paylaşımı Kadınca 5 Ocak 2013
Ayrı Gayrı Bilmemek Deyiminin Anlamı Atasözleri ve Deyimler 13 Şubat 2012
Gayri Müslümlere Benzememek , Yılbaşi özel programı Ayetler ve Hadisler 31 Aralık 2011