Galaxy Note 8.0'in Özellikleri

'Teknik Yardım' forumunda Yasemin tarafından 26 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

1. Galaxy Note 8.0'in Özellikleri Neler

Samsung Galaxy Note 8.0'in Özellikleri hakkında merak edilen küçük ayrıntıları haberimizde bulabilirsiniz..Galaxy Note 8.0'in yanında Galaxy Note II de yer alıyor. Tablet boyutlarında olan cihazın Dünya Mobil Kongresi'nde tanıtılması bekleniyor.Samsung Note 8.0 Android 4.2 işletim sistemini kullanacak ilk Samsung tableti olma özelliğini taşıyacak.

Ayrıca cihazın teknik özellikleriyle ilgili net bir bilgi bulunmuyor internete sızan haberlerde ise şu söylentiler yer alıyor cihazın olası iskeletini oluşturulduğu 1.6 GHz hızında Exynos 4 Quad dört çekirdek işlemciden güç alması beklenen Galaxy Note 8.0, 16 ila 32 GB'lık hafızaya sahip olacağı söylentiler içerisinde..

Samsung Note 8.0'in Arka yüzünde 5, ön yüzünde ise 1.3 megapiksel dahili kamera bulunuyor cihazda WiFi, A-GPS, Bluetooth 4.0 gibi ağ teknolojileri'ninde yer aldığı haberler arasında yer alıyor.Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemi altında çalışan Galaxy Note 8.0'ın ekranı 8 inç olacak.Cihaz daha önce tanıtılan Galaxy Note 10.1 ve 5.5 inç'lik ekranıyla Galaxy Note II'nin arasında bir ekran büyüklüğüne sahip ve 1280x800 piksel ekran çözünürlüğüne ulaşabiliyor.