Galaxy Ace Plus Özellikleri,Fiyatı

'Teknoloji Haberleri' forumunda Sitem tarafından 5 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]  Samsung, geçtiğimiz yıl çok konuşulan telefonu Galaxy Ace'in özelliklerini güncelleyerek ortaya çıkarttığı Galaxy Ace Plus'ı resmi olarak tanıttı. İlk Galaxy Ace Android 2.2, 800MHz işlemci ve 3,5 inç ekran sunuyordu. Galaxy Ace Plus ise Android 2.3, 1GHZ işlemci ve 3,65 inç ekran sunuyor. Fakat ekranın büyümesine rağmen çözünürlüğün aynı kalması, görüntünün netliğinde ufak bir kayba neden oluyor.

  5 MP otofokus ve LED flaşlı kamera, Bluetooth 3.0, 512 MB RAM, 3 GB depolama ve microSD desteği de telefonun diğer özelliklerinden. Samsung'a özel TouchWiz arayüzü de cihaza artı katanlar arasında. "Modayı takip eden ve sosyal olan genç profesyonellere..." Samsung telefonun hitap ettiği kitleyi işte böyle açıklıyor.

  İlk olarak Rusya'da bu ay piyasaya sürülecek olan telefon, Avrupa, Latin Amerika, Asya, Orta Doğu, Afrika ve Çin'de yılın kalan zamanlarında piyasaya sürülecek. Henüz resmi bir fiyat açıklanmadı fakat Galaxy Ace'in 600 TL civarlarında olduğunu göz önünde bulundurularak, fiyatının 600 TL'nin biraz üzerinde olması bekleniyor.

  alıntı
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 25 Aralık 2012
Yükleniyor...
- Galaxy Plus Özellikleri Forum Tarih
Samsung Galaxy S2 Plus Teknik Özellikleri Detaylı İnceleme Teknoloji Haberleri 14 Ocak 2013
Samsung Galaxy S II Plus Özellikleri Teknoloji Haberleri 3 Şubat 2012
Samsung Galaxy S2 Plus Fiyatı Çıkış Tarihi Teknoloji Haberleri 14 Ocak 2013
Samsung Galaxy S2 Plus Resimleri Teknoloji Haberleri 14 Ocak 2013