Galatasaray Tur Atladı..

'Spor Gündemi' forumunda Aysell tarafından 26 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. Ali Sami Yen Stadında Arda Turan,Harry Kewell ve Sabri Sarıoğlu'nun golleriyle Bordeaux'u 4 - 3 yenen Galatasaray tur atladı.Galatasaray bundan sonraki maçını Almanya’nın Hamburg SV takımıyla oynayacak. Bu turdaki ilk maçlar 12 Mart 2009’da, rövanşları ise 18-19 Mart 2009 tarihlerinde yapılacak. Galatasaray'ımı tebrik eder ve ilerleyen maçlarında yürekten başarılar dilerimm..

Siz de tebrik ve başarı dileklerinizi bu başlık altından gönderebilirsiniz.

2. Cevap: Galatasaray Tur Atladı..

Tebrikler umarım devamı gelir:f118:

3. Cevap: Galatasaray Tur Atladı..

Teşekkürler GaLaTaSaRaY'ımaaa devamı gelecek bizi izlemeye devam edin

4. Cevap: Galatasaray Tur Atladı..

Tüm Galatasaray taraftarlarını yürekten kutluyorum başarılarınızın devamını diliyorum

5. Cevap: Galatasaray Tur Atladı..

3-1 den 3-3 ve son anda 4-3 ...Böyle gol yersek işimiz var... AMAAAA.... Yine de CİM BOM BOM :)

6. Cevap: Galatasaray Tur Atladı..

Tebrikler.... şanslı veletler işte..

7. Cevap: Galatasaray Tur Atladı..

Galatasarayı göstermiş olduğu başarıdan dolayı tebrik ediyorum devamını dilerim[​IMG]
    :f118::f118:

8. Cevap: Galatasaray Tur Atladı..

Aslan kükredi Bordeaux yuttu. ;)
    Bu kadro ve bu yönetimle yapabileceklerinin en iyisini yaptılar. :cool: Takımımın oyuncularını yürekten kutlarım. :( İnşallah Almanya ile oynayağı maçtada güzel bir netice alırız.
    Cim bom bommmm

9. Cevap: Galatasaray Tur Atladı..

Galatasaray´ımızın başarılarını gönülden kutluyorum ve devamını diliyorum.:f118::f118::f118:

10. Cevap: Galatasaray Tur Atladı..

başarılar dilerim bundan sonraki turlarda:(

11. Cevap: Galatasaray Tur Atladı..

Canım Galatasarayım Bakınn Neler Basarıyor İzledim Bende Maçı Valla Sabri Sarıoğlu'yu Kutluyorum..:f118: