Galatasaray Hamburg Maçı

'Spor Gündemi' forumunda Wish tarafından 19 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. Galatasaray - Hamburg maçı
    Galatasarayın Bugün oynayacağı hamburg maçı hazırlıkları tamamlandı.
    Artık maç saati heyecanla bekleniyor.
    Umarız Galatasaray hamburg karşısında farklı bir galibiyetle yüzümüzü güldürür.
    Galatasaray hamburg maçıyla ilgili bazı bilgileri paylaşmak istiyorum.

Galatasaray, UEFA Kupası 4. tur rövanş maçında 19 Mart Perşembe günü Hamburg’la Ali Sami Yen Stadı’nda karşılaşacak. Karşılaşma öncesi iki takım hakkında son bilgiler, istatistikler, hava durumu...

Stadyum: Ali Sami Yen
    Tarih: 19 Mart 2009 Perşembe / 21:30
    Hakem: Pedro Proenca, Jose Tiago, Sergio Manuel 4. Hakem: Joao Carlos Santos Capela
    Cezalı: Emre Aşık (Galatasaray)
    Sakatlar: Servet Çetin, Tobias Linderoth, Mehmet Topal, Emre Güngör, Murat Akça, Serkan Çalık (Galatasaray)
    Hava Durumu: Maç günü İstanbul’da parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. Tahmini en yüksek sıcaklık 8, en düşük ise 3 C derece olacak.
    TV: D Smart

Kanal: ZDF (Şifresiz)
    Yayın dili: Almanca

MAÇI VEREN DİĞER ŞİFRESİZ KANALLAR

Yine vinde Hotbird veya Astra uydusuna yönelik anteni olan herkes Direct 8 kanalından Galatasaray-Hamburg maçını şifresiz izleyebilir..

Galatasaray, geçtiğimiz hafta Nordbank Arena'da oynanan ilk karşılaşmadan ise 1-1’lik beraberlikle ayrılmıştı. Galatasaray’ın golü 35. dakikada Ayhan Akman’dan gelmiş, Emre Aşık 53. dakika kırmızı kart görmüş ve Galatasaray maçı 10 kişi tamamlamıştı.

Galatasaray bu sezon UEFA Kupası'nda oynadığı 9 karşılaşmada sadece bir kez mağlup olurken 6 karşılaşmadan galibiyetle ayrıldı. Galatasaray bu 8 karşılaşmada rakiplerine 15 gol atmayı başarırken kendi kalesinde 9 gol gördü.

UEFA Kupası Son 5 Maç
    Hamburg SV 1-1 Galatasaray
    Galatasaray 4-3 Bordeaux
    Bordeaux 0-0 Galatasaray
    Herta Berlin 0-1 Galatasaray
    Galatasaray 0-1 Metalist Kharkiv

2. Cevap: Galatasaray Hamburg Maçı

eline sağlık Adminim güzel ve çok lazım bilgiler:f40: :)

3. Cevap: Galatasaray Hamburg Maçı

Yaff bune hep Hamburg maçı hiç mi başka takım yok..:f30:
    Tesekkürler WisH ablacım..:f40:

4. Cevap: Galatasaray Hamburg Maçı

tskler
    macı alcagız

5. Cevap: Galatasaray Hamburg Maçı

başarılar galatasarayımıza

6. Cevap: Galatasaray Hamburg Maçı

Allah bu Almanları bildiği gibi yapsınnn.. Çıldırmak üzereyimm..:f1::f1:
    2 - 0 dan 3 - 2 maç kaybedilir mi yaaa.Ben gözyaşlarımı tutamıyorum ama olsun be Cimbomum biz her zaman seninleyiz.:f118:

7. Cevap: Galatasaray Hamburg Maçı

İlk maçtan sonra söylemiştim ... Böyle olursa böyle kolay gol yerlerse olmaz demiştim...Olacağı buydu...

8. Cevap: Galatasaray Hamburg Maçı

Maçın son 5 dk sını silip atmak istiyorum

9. Cevap: Galatasaray Hamburg Maçı

üzgünüm ama evet son beş dakika mahvetti herkesi yinede tebreikler Galatasaraya :f40:

10. Cevap: Galatasaray Hamburg Maçı

Aysel başka seneye inşallah:f196: