Galatasaray 104. yıl kutlamaları

'Spor Gündemi' forumunda Wish tarafından 25 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. Galatasaray 104. yıl kutlamaları

Galatasaray Kulübü'nün 104. kuruluş yıldönümü kutlamaları, 16-17 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Kulübün kurucusu Ali Sami Yen'in mezarının 16 Ekim Cuma günü ziyaret edilmesiyle başlayacak kutlama törenleri, 17 Ekim Cumartesi günü Galatasaray Lisesi'ndeki etkinliklerle devam edecek.

Galatasaray Lisesi'ndeki kutlamalar çerçevesinde ise Atatürk Anıtı'na çelenk konulması ve saygı duruşu, kulüp başkanı Adnan Polat'ın konuşması, en kıdemli üyenin yaş kütüğüne 104. yıl plaketi çakması, 50 yıllık divan kurulu üyelerine berat ve madalya verilmesi, kazanılan ödül ve kupaların tanıtımı ve müzeye teslimi yapılacak.

Törenler, geleneksel Galatasaray pilavı yenilmesi ve müzeye ziyaret ile sona erecek.

2. Cevap: Galatasaray 104. yıl kutlamaları

Wishim gel kutlamalara gidelim.Galatasaray Lisesi'nde kutlamdan sonra Beyoğlu Saray Muhallebicisi'nde de Tavuk göğsü yeriz.Akşam Beyoğlu sokaklarında korkarak gezeriz :)

3. Cevap: Galatasaray 104. yıl kutlamaları

Gidin tabi yaaaaaa
    Akşam haberlerinde izlemedik sizi daha dimi
    Beyoğlunda fb li taraftarların elinden zor kurtulan Blue ve Wish diye haberleriniz çıkmazsa olmaz zaten :f20:

4. Cevap: Galatasaray 104. yıl kutlamaları

:f106::f94:
    bana uyar bluemm. Şekercimide alırız. Slogan ata ata gezeriz merak etme bişey olmaz. Olmazsa yanımıza forum polislerini alırda çıkarız :f196:

5. Cevap: Galatasaray 104. yıl kutlamaları

:f30::f30::f30: Süpersin Hazanımmmmmmmmm

6. Cevap: Galatasaray 104. yıl kutlamaları

Zaten ben aysel olmadan bir kutlama düşünemiyorum.Polis fikri kafama yattı böylelikle geceyi de uzatabiliriz :f40:

7. Cevap: Galatasaray 104. yıl kutlamaları

Yaaaa aslında şeyyyy.:f20:
    Hazanım doğru düşünmüş.Biz en iyisi Hazanı alıp Gs forması giydirip onuda götürelim.:f40: Magazincilerle çıksa çıksa ancak o başa çıkar :f40: