G.Saray, Ümit Karan'ı Eskişehir'e gönderdi

'Spor Gündemi' forumunda SümbüL tarafından 21 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. G.Saray, Ümit Karan'ı Eskişehir'e gönderdi

  Geçtiğimiz sezon sergilediği kötü performansla beklentilere cevap veremeyen ve teknik direktör Rijkaard'ın kadrosunda düşünmediği Ümit Karan, Eskişehirspor'la anlaştı. Daha önce adı Sivas'la anılan golcü oyuncu için Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal'ın, Sarı-Kırmızılı kulüp yöneticileriyle anlaşma sağladığı öğrenildi.

  Galatasaray transfer edeceği futbolcular için de girişimlerini hızlandırdı. Almanya'ya giden Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, Münih'te Hamit Altıntop'la buluşurken, Başkan Adnan Polat'ın da Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı'yla bir araya geldiği öğrenildi. Polat'ın, Yeşil-Beyazlı kulüpten iki futbolcuya talip olduğu ifade edilirken, Yazıcı'nın, Volkan'ın G.Saray'a transferine olumlu baktığı, F.Bahçe'nin de takibinde olan Sercan'ı ise en yüksek parayı verene satacaklarını söylediği belirtildi. Bu arada G.Saray Başkanı Adnan Polat, Servet'in Olimpik Marsilya'ya transferinde bir tıkanma olmadığını; ancak aşılacak problemler bulunduğunu söyledi. Yıldız futbolcunun transferi Fransız kulübünün başkanı Papa Diouf'un görevden alınmasıyla çıkmaza girmişti
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 3 Mayıs 2013
 2. Cevap: G.Saray, Ümit Karan'ı Eskişehir'e gönderdi

  Her ne kadar bu sezon beklenilen performansı gösteremese de Ümit Karan bu zamana kadar Galatasaray formasını hakkıyla taşıdı. Yolu açık olsun:f118:
   
Yükleniyor...
- Saray Ümit Karan'ı Forum Tarih
Bugünün Saraylısı Dizi Konusu Medya Bölümü 17 Mayıs 2016
Bugünün Saraylısı Ayşen Cansu Tosun Medya Bölümü 17 Mayıs 2016
Galatasaray-Real Madrid Maçı Geyikleri Zaman Tüneli 17 Mayıs 2016
Galatasaray transfer listesi 2014 Zaman Tüneli 17 Mayıs 2016