Furkan Palalı Kimdir

Konusu '( e-f-g-h )' forumundadır ve EyLüL tarafından 15 Kasım 2011 başlatılmıştır.

 1. EyLüL Üye

  Furkan Palalı Kim
  Furkan Palalı Hayatı
  Furkan Palalı Biyografisi


  Furkan Palalı 2011 best model birincisi

  Furkan Palalı 27 Ekim 1986 doğumlu. Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği’nden mezun olan Furkan Palalı yakışıklılığı yanında başarılarıyla da biliniyor.

  Furkan Palalı 9 sene lisanslı basketbolcu (7 sene Kombassan Konyaspor 2 sene Tofaş) olarak potalar altında görev yapan Furkan Palalı şimdide podyumlarda boy gösteriyor.

  Furkan Palalı İyi derecede İngilizce yanında 1.90 boy 6 ay tiyatro eğitimi ve 2 ay yaratıcı drama eğitimi alan yakışıklı genç kısa sürede çok sayıda işlere imza attı.

  Furkan Palalı Atatürk 10 Kasım defilesi (Ankara, Tekirdağ, Alanya), 29 Ekim defilesi (Bursa, Ankara, Tunceli, Konya), Fatih Sultan Mehmet Defilesi ( TRT 1), Eskişehir Fashion Week, Bursa Ece Gürselle Gelin Damat defilesi, İskenderun Prime Mall Yılbaşı defilesi, Metro Gross Market ’2010 Sonbahar katalog çekimi, Metro Gross Market ’2010 Kış katalog çekimi, Errea katalog çekimi, Milli takım forma çekimi, Spartacus Blood and Sand dizisi lansmanı, Beyaz Tv “Gülay Kuriş” için Silk & Cashmere çekimi, Beğendik Mağazası katalog çekimi, Galatasaray katalog çekimi, Küçük Sırlar (Karakter) “Aras” karakteri, Ezel (Konuk oyuncu) ve birçok tiyatro oyunu gibi deneyimleri oldu.

  Furkan Palalı Şu sıralar, yakında sahnelenecek olan Tuncay Özinel, Halit Akçatepe ve Ayla Aslancan’ında aralarında olduğu “UYAN UYAN GAZİ KEMAL” adlı tiyatro oyunun provalarında yoğun bir tempo ile çalışan Furkan Palalı modacı Hüseyin Küçük’ün en çok değer verdiği mankenlerdin biri oldu.
  [​IMG]

Benzer konu başlıkları: Furkan Palalı
Forum Başlık Tarih
Hakkında bilgi Furkan Palalının Boyu 24 Mart 2012
Soru Çözüm Furkan Palalı Kilosu 18 Ocak 2012
Hakkında bilgi Furkan Palalının Sevgilisi 14 Ocak 2012
Hakkında bilgi Furkan Palalı Yaşı 14 Ocak 2012
Hakkında bilgi Furkan Palalı Nereli 13 Ocak 2012