Furkan Kızılay Kimdir, Resimleri

Konusu '( e-f-g-h )' forumundadır ve EyLüL tarafından 30 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. EyLüL Üye

  Furkan Kızılay Kimdir


  Furkan Kızılay Kimdir Fotoğrafları


  Furkan Kızılay 30 Kasım 1990 yılında İstanbul da Dünyaya gelmiştir. İstanbul da ilk ve orta öğretimini tamamlarken oyunculuğa merak saldı. İlköğretim yıllarında Çocuklar duymasın dizisinde oynamaya başladı. Küçük olmasına rağmen verilen rolü çok iyi bir şekilde yerine getirdi. Furkan Kızılay 2002 yılında çocuklar duymasın dizisinde Emre karakterinde rol aldı. Bu dizide küçük yaşta adını duyurmuştur.

  Furkan Kızılay 1999 yılında Kıvılcım adlı dizi ile küçük yaşta oyunculuğa başlamıştır. Furkan Kızılay ilköğretim ve lise öğrenimini tamamlamıştır. Konservatuar oyunculuk bölümünü okumak istemektedir. Ünlü oyuncu 22 yaşındadır. Günümüzde halen devam eden çocuklar duymasın dizisinde rol almaktadır. Furkan Kızılay sinema ve televizyon filmlerinin yanı sıra birçok reklamda da oynamıştır. Küçük yaştan itibaren oyunculuk yapmaktadır ve işinde çok başarılı bir kişidir.

  Furkan Kızılay oyunculuk dışında müziklede uğraşmaktadır. Bir takım çalışmalarının sonucunda 2009 yılında Aşksın sen adlı albüm çıkarmıştır. Furkan Kızılay MinT Akademi ‘den müzikal dersi almıştır. Müzik konusunda kendisini geliştirmiştir. Ünlü oyuncuya müzik ve oyunculuk hayatında başarılar dileriz.

  Furkan Kızılay Resimleri


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

Benzer konu başlıkları: Furkan Kızılay
Forum Başlık Tarih
( e-f-g-h ) Furkan Kızılay Kimdir Fotoğrafları 8 Ocak 2013
Nota Defteri Furkan Kızılay Aşksın Sen Gitar Notaları 16 Mayıs 2011
Nota Defteri Furkan Kızılay- Herşey Seninle Akor 17 Şubat 2011
Video apaçi dansı furkan kızılay 30 Kasım 2010
Müzik Haberleri Furkan Kızılay Aşıksın sen şarkı sözleri 13 Ekim 2010