Forumumuzun 4. Yıl Kutlamaları Magazin Haberleri

'Resimli Konular' forumunda Aysell tarafından 9 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. Hepinizin bildiği gibi Cuma günü Forumdasımızın 4. yılını kutladık. Peki bu kutlamalarda neler yaşandığını merak etmiyor musunuz? Etmez olur muyuz dediğinizi duyar gibiyim. Bu yüzden sizler için 4. yıl kutlamalarının haberlerini hazırladım. Hadi hep birlikte neler olmuş bir göz atalım.

Gece, saat 20.00 civarında güzel Co-Adminimiz WisH’in yayınıyla başladı. Herkes teker teker gelmeye başladı. Bayanlar bu gece için çok güzel,özenle hazırlanmışlardı.Her biri adeta göz kamaştırıyordu.

[​IMG] [​IMG]

Minik prensesimiz Bloom da o gece melekler gibiydi.

Erkekler de yılbaşında giydikleri Gaffur pijamalarından kurtulmuş bu gece için özel takım elbiseler giymişlerdi.
    [​IMG] [​IMG]

DJ WisH konuklarını bir an olsun oturtmuyordu. Anonslarıyla yayınına renk katıyordu.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Bir oyun oynamaya karar verildi. DJ WisH herkese radyoya geliş sırasına göre numaralar vermişti.Saat 21.00 gibi oyun başladı.Bir kişi bir numara söylüyor ve o numaradaki kişiyi eliyordu. Oyun GhostEwil’in numara söylemesiyle başladı. 9 demişti. Evet evet 9 demişti. Biraz sonra bir facia yaşanacağını bilse 9 der miydi?

Wish bunu beğendi.

2. Cevap: Forumumuzun 4. Yıl Kutlamaları Magazin Haberleri

9 numarada bulunan Aysell (yani ben) cinnet geçirdi. [​IMG]

Onun bu haline gülen sevgili patron KinG birazdan başına gelecekleri bilse bu kadar güler miydi tartışılır.

Patronun ona bu kadar gülmesine kızan Aysell bütün ince hesapları yapıp KinG’in sahip olabileceği numarayı tahmin etti. 12 dedi ve 12 numaranın sahibi KinG çıktı. Artık gülme sırası Ayselldeydi.

Bir facia da kraliçe Adminimiz Yaren’in güzellik abidesi Co Adminimiz HazaN’ı elemesiyle yaşandı. HazaN ortalığı yıktı. [​IMG]
    Numara söylemem oynamıyorum diye naralar attı.Ama neyse ki kolay yatıştı.

Oyunun galibi köşede sessiz sessiz oturan Fatih olmuştu.

DJ WisH’ten sonra yayın DJ HazaN’a geçti. DJ HazaN kardeşi Hüzzam_Bestem ile birlikte yayın yaptı. Hüzzam_Bestem canlı şarkılar söyledi. Bütün alkışlar Hüzzam_Bestem’e gitti..

[​IMG] [​IMG]

3. Cevap: Forumumuzun 4. Yıl Kutlamaları Magazin Haberleri

Alkışları Hüzzam_Bestem alınca HazaN daha da sinirlendi. [​IMG]

HazaN tek destekçisi Aysell dışındaki herkesi kara listeye aldı ve onları nasıl paralayacağının hesaplarını yapmaya başladı. [​IMG]

Bu sırada Forumun Delüsü Okkan HazaN’ın annesini dansa kaldırdı. DJ HazaN kendisini kaldırmadığı için Okkan’ı ayrıca paralayacaktı. :f31:

Ayrıca sevgili patronumuz KinG’in çay,çubuk kraker olarak başlayan ikramları gecenin ilerleyen saatlerinde yerini dolarlara bıraktı.

[​IMG] [​IMG]

Geceye damgasını vuran olay ise DJ HazaN’ın Shakira’ya “Çingenem” şarkısı söyletmesi oldu.

Belinay,Blue ve Ezlem geceye fazla katılamadılar. Bitli super mod’umuz Chemist ise yolculuğu sebebiyle gecede bulunamadı. :(

4. yıl kutlamaları böyleydi. Bakalım 5. yıl kutlamalarında neler yaşanacak?:f106:

4. Cevap: Forumumuzun 4. Yıl Kutlamaları Magazin Haberleri

Elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalıştım..Umarım renk katabilmişimdir..:oops:

Hepinize mutlu bir yıl dilerim Forumdas Ailesi…

:f91::f91::f91:

5. Cevap: Forumumuzun 4. Yıl Kutlamaları Magazin Haberleri

:f9::f9::f9:
    ogeceden bahsetmek yada hatırlamak istemiyordum ama yazmadan geçemedim çok güzel bir gece geçirdiğiniz belli sizlerle olmayı okadar çok istedimki malesef olamadım demekki bir şeyi çok fazla istemeyeceksin sonu hüsranla bitiyormuş :oops:
    Forumdasla nice 4.yıllara diyorum :)

6. Cevap: Forumumuzun 4. Yıl Kutlamaları Magazin Haberleri

Pff Ben katılamadımmmm :(

7. Cevap: Forumumuzun 4. Yıl Kutlamaları Magazin Haberleri

Olmazki böylede yapılmazki zaten aranızda çok kalmadım diye üzülüyordum şimdi bunları okuyunca çatladımm yaniii..;) :Tam benlik bir geceymiş deliren delirene okurken hazanın çığlıklarını duyabiliyordum ayselcim:)En kısa zamanda yeni bir dostluk gecesi bekliyorum kaçırdığım gecenin acısını çıkartacagım :f196:Çok güzel ve eğlenceli bir gece olmuş sende çok güzel anlatmışsın teşekkürler canımm..Bu arada gecenin galibi Fatih ne kazandı merak ettimde :f30:

8. Cevap: Forumumuzun 4. Yıl Kutlamaları Magazin Haberleri

inaın bende katılamadım geceye çok üzüldüm teknik nedenlerde dolayı ( pc bozulmuştu:f9: )bende çok isterdim katılmayı. artık önmüzdeki yıl ki geceye katılırız inşallah.

Bu sırada Forumun Delüsü Okkan HazaN’ın annesini dansa kaldırdı. DJ HazaN kendisini kaldırmadığı için Okkan’ı ayrıca paralayacaktı. :f196:

9. Cevap: Forumumuzun 4. Yıl Kutlamaları Magazin Haberleri

Neler olmuş gecede ne yapalım bir dahaki sefere misafirleri iptal ederiz artık

10. Cevap: Forumumuzun 4. Yıl Kutlamaları Magazin Haberleri

Olan da hep hazana olmuş... Gerçekten çok şey kaçırmışımm.. Baya eğlenecekmişim anlaşılan

11. Cevap: Forumumuzun 4. Yıl Kutlamaları Magazin Haberleri

Forumdas.net'in 4.yılı kutlu olsun ...: )

12. Cevap: Forumumuzun 4. Yıl Kutlamaları Magazin Haberleri

bu geceye katlıp azda olsa aranızda olabilmenin mutluğunu yaşadım ve gerçekten radyoya ilk girişte ben bir süprizle karşılaştım ve forumdasa ilk geldiğim günleri yaşadım adeta kardeşim wish dj koltuğuna oturmuş ve okadar güzel bir yayın akışı vardıki harika bir geceydi ve buradan tekrar tekrar emeği geçen ve forumdasa gönül veren bütün -dostlara sevgiler saygılar

aysel bu güzel çalışma içinde kutlarım ...

13. Cevap: Forumumuzun 4. Yıl Kutlamaları Magazin Haberleri

çok kalamasamda az bir süre sizinle olmak çok güzeldi
    nice yıllara arkadaslar hep beraberce torunlara devrederiz bu
    siteyi insallah çalışmaların ayrı bir renk katmıs kızım
    emeğine saglık tesekkürler..

14. Cevap: Forumumuzun 4. Yıl Kutlamaları Magazin Haberleri

Gecemizi çok güzel tasvir etmişsin Ayselim emeklerine sağlık..:f40:

15. Cevap: Forumumuzun 4. Yıl Kutlamaları Magazin Haberleri

O muhteşem gecemizde paparazziler boş durmamış harıl harıl çalışmış.:f106:
    Senin topiğin aracılığıla bak Hazanıma laf atıyorum. Beni parçalayacağına alsın eline microfonu bi şarkıda o çığırsın :f106::f20: