forumdastan atatürk`e

'Mustafa Kemal Atatürk' forumunda Sulfi tarafından 13 Haziran 2008 tarihinde açılan konu

1. güzel şiir için zeynepay ablamıza teşekkürlerr
    izni olmadan kullandım ama şiiri
    napiim çok güzel bi şiir di:)

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

YAREN, Wish, Lider ve 3 kişi daha bunu beğendi.

2. :f118: :f118: :f118: :f40:
    Emeğine yüreğine sağlık Sulfi
    Tek kelime ile harika çalışma tebrikler
    haklısın atam ı anıyor ve arıyoruz +Rep

3. Zenepay o kadar güzel bir seski çok güzel bir renk getirdi forumumuza çok güzel okumuş hayran kaldım sulfii sende çok güzel bir çalışma yapmışsın izlerken Türklügümle bir kez daha gurur duydum çok teşekkürler arkadaşımm ikinizde süpersiniz..:f9: :f9: :f9:

+ rep

4. Zeynep Ay o güzel yüreğinize sağlık dinlerken tüylerim diken diken oldu öyle anlamlı okumuşsunuz ki yüreğimde hissettim Türklüğümü
    Sulfi öyle güzel resimlerini seçmişsin ki Atamın izlerken ne kadaş şık, ne kadar alımlı, ne kadar kararlı bir insanmış demekten kendimi alamadım aceba onun kadar şık giyinen ikinci bir insan daha varmıydı
    Türklüğümle gurur duydum, Tüm dünyayı dize getiren Atam rahat uyu
    sulfi emeğine sağlık hayranlıkla izledim inan
    ve naçizane (+rep) diyorum kabul edersen :f106:

5. Süperr paylaşım kalpten teşekkürlerrr:f40:

Ne Mutlu türküm diyene
    Ne mutlu Türk olana
    Yaşaısıın Türkiye Cumhuriyeti
    Yaşasın Laik Türkiye Cumhuriyeti, :f40:

6. tek kelimeyle mükemmel bir şiir emeğine yüreğine sağlık sulfi teşekkürler bu güzel paylaşım için zeynepay da harika seslendirmiş şiiri çok teşekkürler:f118:

7. bu şiiri ilk dinleyenlerden biriyim sağolsun zeynep ablamız yayınlamımıza izin vermişti kendisine yürekten teşekkürler :f118: :f118: :f118:

evet sulfi bu güzel paylaşımına yürekten teşekkürler harika bir paylaşım oldu bendende (+rep)

8. Emeğine sağlık Sulfi.Mükemmel bir çalışma olmuş. Benden + rep
    Ayrıca Zeynepay'ın sesine ve yüreğine sağlık. Türk olmak gerçekten gurur verici bir duygu. Bunu da muhteşem yorumunuzla bizlere hissettirdiniz.
    :f40:

9. ATATÜRK BİZİM TEK VE GERÇEK ÖNDERİMİZ OLARAK YAŞAMAYA DEVAM EDİYOR:f40:
    bu güzel çalışma için emeğinize yüreğine sağlık arkadaşlar:f118:

10. Önce Zeynep ablaya sonrada sana Sulfi Teşekkürler emeğine sağlık:f40:

11. çok güzel :f118: :f118: :f118:

12. Forumdaş üyesi Sulfi bugüne kadar yayınladığınız Atatürk ile ilgili tüm yazıları bu tür gösterileri hep takip ettim. Zeynep hanımda ayrıca çok tşk ederim bu anlamlı şiirinden dolayı yazılanlarıda okudum evet bende Türk olmakla gurur duyarım. Yalnız orda bir şey dikkatimi çekti biz artık azınlığız farkındamısınız insanlar ben İngiliz mandasını tercih ederdim yada falanı Atatürkten daha çok seviyorum diyor dikkat edin biz nereye gidiyoruz?

13. KinG

KinG Admin

Süpersin Sulfi işte buu emeğine sağlık Zeynep hanımın güzel yorumuyla çok güzel bir çalışma çıkmış ortaya emeğinize yüreğinize sağlık :f118: :f118:

14. Tebrik ederim Sulfi emeklerine sağlık :f118: :f118:
    Zeynep Hanım'ın güzel sesinden çok anlamlı harika bir çalışmaya imzanı atmışsın:f40: :f118:

15. NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

16. sizlerle gurur duyuyorum.sizlerle mutluyum. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE....sulfi dost. ellerine yuregıne emegine saglık.yorumlaryla bana gönulden destek veren dıger dostlarıma en derın sevgilerimle..teşkkurlerrr