Forumdaş Yemini

'Eğlence' forumunda Pardus tarafından 9 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. FORUMDAŞ AİLESİ'NE KATILMAK İÇİN GEREKLİ OLAN YEMİN :)
    Barışta ve savaşta, yerde ve gökte,ve özellikle bu forumda;

1-Üye olduktan sonra forum kuralları bölümünü okuyarak onun oraya süs diye konulmadıgını anlayacagıma;

2-Zeki ,çevik, ahlaklı ve aynı zamanda yazı yazıp paylaşan bir üye olacağıma ayrıca henüz çömez bir üye olduğumun bilincinde olarak günde en fazla 3 konu açacağıma(Allah'ın hakkı üçtür);

3-Arama yapmadan konu açıp yetkililerin sinir katsayılarını artırıp psikopata bağlatmayacağıma;

4-Başta adminlere daha sonra moderatörlere itaat edecegime;

5-Açtıgım konuları kilitleyen ya da silen ya da değiştiren yetkililere sövmeyecegime Ayrıca konuyu kilitlediler,sildiler,değiştirdiler diye özel mesajla hesap sormayacagıma

6-yolladıgım yazının forumda daha önce verilmis olmasından dolayı arama motoruna çamur, pislik atmayacagıma

7-Forumda büyük harfle yazı yazmanın bagırmak anlamına geldigini anlayıp ona göre yazı yazacağıma;

8-Buranın TÜRKÇE bir forum olduğunun bilincinde olup; Türkçe'yle alakası olmayan imlasız,kuralsız, abuk ve hatta sabuk cümleler yazıp Türkçe'yi katletmeyeceğime;

9-Zırt pırt yanlıs yerlere konu açıp yetkililerin sürekli taşımacılık yapıp bel fıtıgı olmalarına sebep olmayacagıma;

10-Asla ve asla bu adminler kendini ne sanıyo diye düsünmeyeceğime

11-Açtıgım konulara kimse cevap yazmıyo diye kahrolmayacagıma;Ne olurr yorum yazın! diye sayfalarca ağlamayacağıma '' ne ararsan kendinde ara'' atasözüne göre davranacagıma

12- Gerekli gereksiz veya sadece smileylerle(ifade) mesajımı doldurup kendimi foruma bir katkıda bulunuyor sanmayacagıma

13-Üye olduktan hemen sonra bismillah'' yok şunu şöyle yapsaydınız, yok bu niye böyle'' diye ukala tavırlar sergilemeyeceğime

14- Adminlere ya da moderatörlere sirinlik yapıp yağ çekip kendime katkı saglama amacını asla gütmeyecegime;

Hard diskim, ADSL modemim, mousem, klavyem üzerine and içerim
    :f196::f196::f40:

Alıntıdır

HazaN bunu beğendi.
  2. italyan

italyan Yasaklı

Cevap: Forumdaş Yemini

Bana bir gözdağı gibi geldi bu..Sıkı yönetimeme geçioz galiba savaş da kapıda nasılsa diye:):):)

3. Cevap: Forumdaş Yemini

:f30: :f30: klavyen dert görmesin Pardus ne güzel hazırlanmış bir and bu böyle. Bundan sonra her yeni üyeye bu andı okutup yemin ettirelim. İşimiz baya kolaylaşacak birde diyorum ki yetkililerimizin de bir yemini olsa en kısa zamanda birde o işe el atsan.
    +rep

4. Cevap: Forumdaş Yemini

Çok hoş maddeler olmuş sağolasın Pardus:f118: Bu çok güzeldi;
    11-Açtıgım konulara kimse cevap yazmıyo diye kahrolmayacagıma;Ne olurr yorum yazın! diye sayfalarca ağlamayacağıma '' ne ararsan kendinde ara'' atasözüne göre davranacagıma..:)))

5. Cevap: Forumdaş Yemini

2-Zeki ,çevik, ahlaklı ve aynı zamanda yazı yazıp paylaşan bir üye olacağıma ayrıca henüz çömez bir üye olduğumun bilincinde olarak günde en fazla 3 konu açacağıma(Allah'ın hakkı üçtür);

Günde 3 Konu açsam arkadaslarım Güler Forum Kolik Akdeniz Uni İpsizleri Msnlerde yazdım gelıyorlar Tabur halınde :D:D
    günlük 300 veya 400 konu acarım Forumun Tadı cıkmaz Yoksa ayrıca Bölesine Büyük egitimli bireylerin arasında Bulunmak keyif vericektir bana düsünce alıs verısının oldugu Bu büyük entegrede Hersey Guzel oLucak emınım

Bu arada Ukala falan degılım Yanlıs anlamayın Konu acmayı sevıyorum Zaten acmıs oldugum Cogu Konuda Linkleri Admınler görur eskı nıcklerımıde ah ah belli bir adresım hıc olmadı 145 bin mesajım Hic oldu :D

Gereken Kuralları Kazıdım Zihnime :) Yemin ediyorum Kımsenın catalını almayacagım Kahvelerine tuz atmayacagım söz :D

6. Cevap: Forumdaş Yemini

:) KlavYen DerT gÖRmesin :)

7. Cevap: Forumdaş Yemini

12- Gerekli gereksiz veya sadece smileylerle(ifade) mesajımı doldurup kendimi foruma bir katkıda bulunuyor sanmayacagıma

:) Bu çok güzeldi.Bazı üyelerimiz nasıl yapıyorsa konu açma saati ile mesajı arasında saniyeler oynuyor.Pek hızlılar :f40:

8. Cevap: Forumdaş Yemini

Yeni Gelen Üyeler Bölümüne sabitlenmeli... İlk önce bunu okur sonra dalarlar :f40: Bende bi gidip şu yemini tekrar edip geleyim :)

9. Cevap: Forumdaş Yemini

harika bişey yhaa bende burda yeniyim ve emin olun ilk yaptığım iş bunu okumak oldu...:D

10. Cevap: Forumdaş Yemini

harika bişey bu yhaa...açık konuşmak gerkirse bende burada yeniyim ve emin olun ilk yaptığım şey bunu okumak oldu...:f118::f40: