forumdas.net i tıkla form ye ve forumda kal

'Eğlence' forumunda Cagla tarafından 17 Mart 2008 tarihinde açılan konu

1. eeeeeeeeeeee ne duruyorsunuz hadi uyanın ,ilkbahar geldi,yaz kapıda,abarttı demeyin,sayılı gün çabuk geçiyorr.Eyvah!!!! nasıl zayıflicaz die düşünmeyin çok kolay en kolay,en zevkli,en güzel nasıl kilo verilir sizin için araştırdık,
    Nasıl mı????

ilk yapacğın hareket google amcayı acıyosun forumdas com yazıyosun ve tıklıyosun:f40:

En Hafif Aşk şiirleri:f82: başka yerde bulamassın,sadece 80 kalori,

acıktığında,ekmek niyetine,ama çok daha hafif kesinlikle forumdas.net.hikayeler bölümüne girmelisin,inankiii ekmekten çok daha hafif bir tanesini oku,kendin karar veririsin zaten ve sadece 65 kalori,ekmek yemiş gibi oluyosun,bunun için yapacağın tek şey forumdasa gel form ye ve forumda kal,:f97:

Canın çikolata çektii durrrrrrrrr sakın!!!!!!!! kesin ve kesiin forumdasa geliosun çok ÖNEMLİ!!!!! flashları izle,garanti veriyorum çikolata yemiş gibi oluyosunnnnnnnnnnnnn:f85: tadı damagında kalıyo,tekrar tekrar izliosun ve sadece100 kalori

Pasta ,börek,çörek istedin napacam die düşünme ee forumdasa gel canın ne istiosa gülmekmi,foromdas com ağlamakmı forumdas com.en hafif hüzünlü aşk şiirlerii,kilo yapmayan hikayelerr,en hafif şarkılar,:) anketlerrrrrrr,:f40: komik yazılar,:f106: ne istersen yapacağın tek şey forumdas comu tıklamak ,sadece 58 kalorii

obur cubur yemekten pişman olmadınmı işte sana bi fırsat e tıkla artık forumdas com'u obur cubur yemekten kurtul,şiir,Aşk şiiri,hikaye,flashh,şarkı,komik yazılar,serbest kürsü,Anket...............v.s.ne istiyorsan canın ne cekiosa hepsi burdaaaaaaaa eeeeeeee aileye:f77: ama küçük bi yan etkisi var bağımlılık yapıyooo:f106:
    sadece 180 kalori:f40:
    kilo vermeye başladın bile:f196:

2. Bu kadar süper bir anlatım olur yani :f87:

Ellerinizei yüreginize saglık Çagla ;) :)

3. En Hafif Aşk şiirleri başka yerde bulamassın,sadece 80 kalori, :f82:

Paylaşım için tskler ÇAGLA emeğine sağlık :f71: :f97:

4. Çağlaaa süpersinnnnnnnn :)

Harika anlatmışsın klavyene sağlıkkkk:f87:

:f101:

5. :f106: :f106: :f96 süper anlatmışsın Çağlacım. Keşke kilo da aldırsa :( . Amaan ister aldırsın ister verdirsin bağımlılık yaptığı kesin.Hiçde şikayetçi değilim valla :f63:

6. :f118: :f118: :f118:
    Harika bir anlatım olmuş Çağla
    emeğine sağlık :f40: :f40: :f40:

7. harikasın çağlacım emeğine yüreğine sağlık canım

8. Cıvıl cıvıl bir sayfa süper bir anlatım:f40:
    Emeğine sağlık Çağla :f118:

9. Çok güzel bir anlatım emeğine sağlık Çağla
    bağımlılık yapan bir mekanda bağlanıp kalan tüm dostlar boşverin kiloyu, kaloriyi
    haydin tadını çıkaralım forumdas.net un......