Forumdas Magazin...

'Resimler' forumunda Omar tarafından 31 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. sitede kitlediği konuları çöp kutusuna atarken diğer konulara ayağı takılıp yere düşen HazaN, ayagını kırdı .... durumu öğrenen KinG,apar topar hastane çıkışında HazaN,'nı karşılamaya geldi. karşısında KinG'i gören HazaN,ayağı kırılmış olsada mutlulugu kameralardan kaçmadı..

yemekle arasının çok iyi olduğu söylenen By_TuaL Forumdas piknik gününde mangal başında söylentileri doğrularcasına görüntülendi...ayrıca ete gerçek tadını veren şeyin pişiriken söylenen türkü oldugunu bizlere aktaran By_TuaL hemen bir türkü patlattı
    ----evlerini önü boyalı direk yerden yere vurdun sen beni feleeeeek

evet aldığımız yeni bir haberle karşındayız.

aldığımız son haberlere göreincitanem & aysel rejimlerini bozup tatlı yimeye başlamışlar...ardından canlı canlı görmek istedigimizde yanımızda götürdüğümüz tatlıyı elimizen kaparak karşımıza
    oh canıma değsin oh ohhhhh diyerek yediler alacagınız olsun ikram etmediniz bilem kaç para verdim ben onlara biliyonuz mu
    canımı zor kurtardım. NiAHhaha :D

Sulfi'yi sabaha karşı merdivende sızmış olarak bastık :D

bunlarda kimler acaba :) :) valla içerden ses geliyodu bi bakim dedim bide ne göriyim iyiki bakmişim forumun erkekleri napıyolar olee ohhh yandan yandan kimlerin oldugunu solemem onlar tahmin edeerler :) hocalarida Asena'dan Başkası değil :p

Ezlem,incitanem,HazaN,aysel yaslilik halleri :D
    HazaN Leptop'u Kimseye Vermiyo

sevgili By_TuaL çok ünlü olduğu için yolda bile yürüyemiyomuş hayranları üstüne atlıyormus oda çareyi bu yola başvurmakda bulmuş iyi taktik valla ben bile tanımakda zorlandım ama tanıdım sonuçta pess..:)

Omar Traş olurken :) :)

FLASH FLASH FLASH...Ezlem'i ERKEKLERDEN KORUNMAK İÇİN KONDİSYON ÇALIŞMASI YAPARKEN YAKALADIK..

Forumdas magazin yakında başka haberlerle sizlerle birlikte olacaktır =) Şimdiden teşekkürler :) :)

Wish bunu beğendi.

2. sitede kitlediği konuları çöp kutusuna atarken diğer konulara ayağı takılıp yere düşen HazaN, ayagını kırdı .... durumu öğrenen KinG,apar topar hastane çıkışında HazaN,'nı karşılamaya geldi. karşısında KinG'i gören HazaN,ayağı kırılmış olsada mutlulugu kameralardan kaçmadı...

Bikere ayağım konulara takılmadı çelme takılmıştı bana öylelikle düştüm. Hastane çıkışına gelen patronun yüz ifadesini görüyorsunuz değil mi? Eee nede olsa özel hastaneydi ve iş kazası olduğu için faturayı sağolsun patron ödemişti haliyle yüzüne yansıdı faturanın ağırlığı :f106: :f106:

tatil yaramış Omar hoşgeldin tekrardan :f40:

3. :f106::f106:
    Tatil iyi gelmiş Omar
    Bir geldin pir geldin he herkesi deşifre etmişsin :f106:
    Emeğine sağlık.

4. eğlenceliydi teşekkürler

5. Yav birgün kendi resmimi attırcaksınız bana offfffffffff :f1:
    niye herkes nine yapıyor beni ala allaaaaa Omar alırım bunun acısını senden ilk konunda hoş şık bir bayandım sesim çıkmamıştı :f106:

6. Teşekkür Ederim Hoşbulduk forumdas Ailesi : )))
    Evt Biraz uzak kaldım sizlerden : ))
    yaa HazaN Abla En Güzel resme Seni Seçmeye çalıştım ama olmadı galiba :f30: :D :D

7. omaaaaaaaaaaaaaaaaaar hoşgeldin ve çok eğlenceli gelmişsin :f40:

8. Öncelikle söze teesüffederek başlamak istiyorum o Antivirus proğramı çok işe yarıyor..:f20:

Ayrıca o kaslarıda forumda bana bulaşanları haklamak için yaptımm..:f75:

Hoşş geldinn omarr nerelerdesin sen bakimm yoklamada cezaya kaldın haberin olsunn..:f81:

Ama çok eğlenceli bir dönüş yapmışsınn teşekkürler..:f40:

9. [​IMG]

Omarcım vala bu resimde gayet hoş bir bayan seçmişsin teşekkür ediyorum :f40:

ama bu resmin hesabı sorulacaktır sana bilgin olsun hazırlıklı ol diyorum başkada birşey demiyorum :f19:

10. Emeğine sağlık Omar. Hoş ve eğlenceli bir paylaşım.Tatil epey işe yaramış. Hoşgeldin.

11. Hoşgeldiniz Omar....:f196:

Ne iyi ettiniz de geldiniz.:f196: