Forumdaş Hatırası

'Resimler' forumunda HazaN tarafından 8 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. Forumdaş Hatırası -1-

Evettttt arkadaşlar işte -forumdaş hatırası 1- bazı arkadaşlarımız o gün kaytarmışlardı resimde yerlerini alamadılar ama üzülmesinler en yakın zamanda yeni bir fotoğrafla birlikte olacağız :f106:

Forumdaş Hatırası -2-

2. Saçlarımı kızıla boyadıgımı nerden haber aldınız hemen beaa :f106::f106::f106:

Kıskanmayalım, En güzel ben çıkmışım :f63:

3. Gece pek uyuyamamışım anlaşılan gözlerim kapandı kapanacak düştüm düşecemm ..:) :) :)

Kaç kere söyledim resim çekileceğinde bana bir gün önceden haber verin akşam erken yatayım diye:f20:

İyiki beni ethi abimin yanına durdurdunuz arada saçlarına kafamı dayayıp gözlerimi dinlendirdim:f106::f106:

4. off ne resim ve nede poz vermişim ben yine ilk gözüme ilişenlerden biriyim:f106::f106:

öylesineme yalvar yakar sonunda ikna edebilmişim lütfen yanınızda durayım diye sağolsun yanıbaşında olmama izin vermiş :f196:

Teşekkürler sultanım resimden bir tanede bana lütfen saklıcam harika bir anı olmuş :f40:

5. Hazanım bana kırmızı giydirmişsin ne çok yakışmış demiii eee arkadaslarım olunca yanımda gözlerimde faltaşı gibi açılmış:f106::f106:

6. Sulfiyle ikimizi kim korkuttu. Ben hem korkmuş hemde yorgunluktan bezmiş bir haldeyim.:f73:
    En çok şekercimle çağlayı beğendim.Fotoğrafa ne güzel ceee demişler.:f196:

Ezleminde gözlerinin kapandı kapanacağı gece uykusuzluğundan değil tetris oynamaktan.:f106:Ezlemcim gözümden kaçtı sanma canım.:f106:

7. hakatan da ben ne kadar kendime benzemişi ya tıpkısının aynısı olmuşum :f196:: bi de dişlerimin iki tanesi kırık ve yandan da altında yapmışım:f196:: eline sağlık güzel paylaşım :f118:

8. :f30::f30: harikaydı hazan emeğine sağlık :f118::f118:

9. En entel dantel ben çıkmışım yani...

10. aynı ben nereden buldun hazanım :f106:

11. Bende şirine gibi çıkmışım yani.
    En çok Chemist, Erkan ve Sulfi ye güldüm :f106::f30::f106:

12. gülmekten koptum HAZAN:f106:inci tual ben boncuk gibi dizilmişiz yanyana:f106:ethiopia ya çok güldüm :f106:emeklerine sağlık:f40:

13. :f106: amma karizmayim hee
    çok güzel emeğine sağlık hazan

14. :f30: Tual cigim yeme bizi simdi suratindaki ifadeyi gören aninda anladi durumu, :f106:

(len arka cebimdeki oyalı cemberim cikmaz resimde insallah) tipi bir surat o resimdeki. :f30::f30:

Inanmayanlar resme bi daha bakabilir bence. [​IMG]

15. ne güzel gülümsemişim,biliyorum gülümsemek bana çok yakışıyorr
    cagla gülümse die çok seslendin vala bingo hariko bir poz,ama
    hepimiz harikayız ne kadar çabuk büyüdük ,daha dün bebektikkk:f118:
    harika olmuşşş klavyene sağlık olsunnnnnnnnnnnnnnnn:f40:

16. Gözlükler dışında tıpkı ben.
    Ama gözlüğümü sevemedim. Tarzım değil.

Teşekkürler Hazan.

17. Kim ne derse desin en güzel ben çıkmışımm.. :f196:

Tek sorun aslında benim sarışın olmamam..:f106:

Çok güzeldi teşekkürler HazaN Ablacım..:f40:

18. Evetttt bakıyorum ikinci forumdaş hatırası için sabırsızlıkla beklemektesiniz o halde fazla geciktirmeden ikinci resmide paylaşalım kimbilir üçüncüde sırada bekliyordur :f106:

Ne şirin şirinlersiniz siz öyle :f106:

19. :f106::f106: koptum gülmekten.
    Bizim aşçı grubu kendin pişir kendin ye sloganını mı uygulamışlar.:f40:

20. demeki ben oruçta çok yemek yemişim ve kilo almışım ki baksana gul yabani gibi olmuşum bu helimi hiç beğenmedim he hazan

:f20::f196::f196::f196::f196::f73::f196::f196::f196::f20: