Forumdas Grevde..

'Eğlence' forumunda Aysell tarafından 27 Nisan 2008 tarihinde açılan konu

1. :f73: forumdas.net Grevdeeee..:f73:

Nasıl mı ..¿

TIKLAYINve görünn..:f106:

2. Ayselll grevi sen başlatmasan be başlatacaktım zaten biraz hareket gelsin demi ama... Bu arada Hakkari pankartımla, "KATE" in hemen yanıda yerimi almışım senin SAWYER i göremedim ama..

3. Yaw! Git... Sabahın bu saatinde ne grevi, ben uyuyacagım yaaaaaaa:f106: :f106: :f106:

Valla Patron benim nick var ama ben orada degilem, aha Güzelim, Aysel' im in suçu ;) :

Ay! Ne güzel kaçıyorum, yarın ki ruh durumuma baglı belki me greve katılabilirim :f30: :f30: :f30:

4. Aaaaaaa Metin Abicim olur mu.. Kate' in adı olur da Sawyer'in adı olmaz mı.. Sence ben Sawyer ' ı unutur muyum..:f106: :f106: Hem Sawyer yazıyor hem de Josh ..:f40: :f106:

5. emeğine sağlık AYSELL:f9: seni tebrik ediyorum:f40: . Patrona kaç günlerdir Kingggg Kinggggg diyorum da sesimi duyuramıyorum:f106: grevde bende varım:f106: belki patron sesimi duyar:f106:

6. Yaw nerden çıktı şimti bu grev patron duymasın sakın Aysel
    :f106:
    Bir pazarımız vardı sayende oda gitti :f40:

7. Kimseyi almiyormuyuz simdi iceri yani? :f30: :f30:

Fena olmazdi hani shakira yi tek basima izliiim :f106:

8. arkadaşım napmışssn sen ole :f106:
    emeğine sağlık aysell...

9. Süper yaa paylaşım için teşekkürler :)

10. :f40: seni destekliyorum aysell cesaretinden dolayı, [​IMG]
    yönetimde olup greve gitmek[​IMG]herkesin yapacağı bişi değil:f77:

:f103: kapıları kapatalım,kendi kapısından içeri girmeyen bi patron ,[​IMG]

süper olmuşşşş hareket gelsin dimi.:f40: süpersiinnnn:f118:

11. harika olmuş aysel bayıldım bende şidetle seni destekliyorum gerv gözcüüs olacam paylaşıma tşk

12. paylaşımın için sağol çok güzel olmuş ellerine sağlık:f9: :f9:

13. [TABLE="width:80%;background-image:url('http://www.forumdas.net/images/toolbox/backgrounds/21.gif');border:5px double red;"][CELL="filter:;"] Bunlar ne yaff :)):))) Harika Olmuşlar Emeğine Sağlık Aysel [/ALIGN][/CELL][/TABLE] :f40: :f106: :f118:

14. dünden beri bakıcam bir türlü fırsat bulamadım nihayet baktım sonunda:f106:

aysell kaç gün sürcek bu grev durumu ben hazır alışmışken tembelliğe iyi gelecek sanırım :f30:

süper olmuş teşekkürler :f9: :f9: