Forumdaş dergi-Sayı:1

'Eğlence' forumunda Ezlem tarafından 29 Nisan 2008 tarihinde açılan konu

1. evet arkadaşlar dergimizin ilk sayısı çıktı..
    Forumumuza hayırlı uğurlu olsun..:f40:

[FLASH]http://www.fileupyours.com/files/178207/dergi1.swf[/FLASH]

Lider bunu beğendi.

2. İlahi ezlem valla harikaydı ama bence sen bu işi ticarete dök foruma katkımız olur:f106: :f106:
    emeğine yüreğine sağlık...

3. İşte budur! :f40: Çok begendim.. Hatta hayran oldum... :f77:

Ve.. veee. ünlü oldum. Bilet paralarını önceden alayım :f30: :f30:

Ellerinize, yüreginize saglık Ezlem :f58: :f47: :f47: :)

4. [TABLE="width:80%;background-image:url('http://www.forumdas.net/images/toolbox/backgrounds/21.gif');"][CELL="filter:;"] Vallah Tek Kelimeyle Muhteşem Olmuş Emeğine Sağlık Ezlem[/ALIGN][/CELL][/TABLE] :f118: :f40:

5. gerçekten harika fikirlerin var ezlem bu konuda çalışmalarını severek takip ediyorum kutluyorum :f118: :f118:

6. Yav Allahaşkına Ezlem nerden buluyosun bu fikirleri yav :f30:
    Güle güle karnım ağırdı valla :f30:
    Hazan'ın gözyaşlarına bayıldım :f30:
    Forumdiş pırılı internetten kredi kartıyla satın alabiliyor muyuz merak ettim :f40:
    Bu arada işleyen demir ışıldar, çalışmak imanın yarısıdır :f40:

7. dergi süper olmuş çok şaşırmadım:f40: hazanın gözyaşlarını merak ediyorum,sanırım
    bu ders sırasında olcak :f40: :f40: susun durun tek tek sorun gibi:f40: :f40: sırada
    forumdas sınıfı olursa ii olur ,forumdas sınıfında neler oluyor gibi:f40:

çok güzel olmuş gerçekten dergi süper:f40:

8. Ezlem 2. sayıyı merakla bekliyoruz...Yaw ilk sayıdan insan gazetenin muktelası olurmu.... Teşekkürler....

9. Ezlem süperdi eline sağlık yeni sayıları bekliyoruz merakla :)

10. arkadaşlara katılıyorum EZLEM. Nereden buluyorsun bu konuları:f106: eline emeğine yüreğine sağlık:f118: katıldığım bir konu daha var. Flash derslerinde allah hocalarımıza sabır versin:f106:

11. dişlerim nasıl bende forumdiş kullanıyorum :f30:

parıl parıl değilmi :f106: :f106:

ezlem emeğine sağlık harika olmuş tek kelimeyle süpersin:f40:

tebrikler ve teşekkürler:f9: :f9:

12. Emeğine sağlık Ezlem harikasın yaaa:f30: :f30:

13. Ebe Canim Bide Sayfayi Nasil çevirecez Onu Yazsaydin Ya Bakabildiğim Kadari Harika Tşkkkk

14. Tebrik ederim Ezlem süper fikirlerinle foruma bir kez daha renk kattın çok güzel eğlenceli olmuş:f40: Emeklerine sağlık devamını merakla bekleyeceğiz:f9: :f9:

15. EZLEMCİM süpersin yaaaa :f40: çok yaratıcısın 2. sayıyı da merakla bekliyorum

Paylaşım için tşkler emeklerine sağlık cnm :f97: :f58:

16. eğlenceli ve güzel bir dergiymiş acaba bu dergi günlükmü haftalıkmı yoksa aylıkmı çıkıyor.
    emeğine sağlık gayet güzel

17. Helal arkadaşım yav harikaydı valla şimdi beni öyle bir lanse etmişsin ki izlerken gülemedim :f106:
    Yav ben o kadarda sulugözlü değilim ala allaaaaaa sen aynaya bi bak istersen "yoktur birbirimizden farkımız" sanki
    Çalışmalarının ve güzel fikirlerinin devamını bekleyen hayran kitlesi arasındayım süpersinnnnnnnnn :f40:
    :f118: :f118: :f118:

18. Tebrik ederim Ezlem Harikaydı
    Yeni fikirlerini bekliyoruz sabırsızlıkla