Forumdaş Botanik Bahçesinde

'Resimli Konular' forumunda Ezlem tarafından 8 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. Aradan zaman geçmiş patron yeni bir gezi düzenlese diye hepimiz mızmızlanırken patron dedi tamam bir Botanik park açılmış sizi oraya götürceğim ama akıllı uslu gezip gelecegiz ..Bizz dedikk o patron merak etme biz hep akıllı usluyuz didik oda tabi tabi didi.

Bir gün ve saat kararlaştırdık ve o satte buluşma yerinde toplandık..

Patron arabayıı cekmiş gözlükleri takmış bizi beliyor dedikk oo ne güzell..Bizde takalım gözlükleri [​IMG]kurulalım arabaya..

Tamm arabaya bincez patron dediii hopp piknik gezisinde arabamı hurdaya çıkartınız artık akıllandım buna sadece ben binecem siz arkadakine dediii..

Biraz kem küm ettik ama bindik karavana..çıktık yollaa,Yolda hazan bu kadar erken yola çıkılır mı diye durmadan söyleniyor ve beynimizi yiyordu.
    [​IMG][​IMG]

Sonunda hazanı susturmayı başardık

Neşe ve sohbet içinde yolumuza devam ettik

Nihayet kazasız belasız Botanik parka vardık..Gördüğümüz güzellik karşısında hemizi çok mutluyduk

[​IMG][​IMG][​IMG]

NURDİN bunu beğendi.

2. Hemen resim cekmeye başladılar..
    Lider abim süper son teknolajik fotoğraf makinesiyle cektiği resimleri arkadaşlara gösterdi bakın hepisi süper oldu dedi..

Sonra Öznur Erkan ve Yaren hep beraber hatıra resmi çektirdiler

3. Ezlem her zamanki ezlem arabadan inince önce kelebeklere bir takıldı

Sulfi ohh söyle çimenlere bir uzanayımda dinleneyim dedi.

Gülcin doğanın güzelliğini seyrede koyuldu

Nesijimde ona katıldı

Hazan güneşden korunmak için şemsiyesiyle gezinti yapıyordu

Birden sevinçle bağırdı nihayet kendine uygun bir agaç gölgesi bulmuştu.

Blue ise tam tersi yüksek korunumlu güneş kremini sürüp güzenşlenmeye koyuldu

Sonradan anladıkki yüksek korunumlu güneş kremi hiçte yüksek korumuyormuş.

Wishse hem geziyor hemde kahve keyfi yapıyordu.

4. Belinay ortalıkta dolaşan bir inek görüp sevinçle ona doğru koştu biz ne yapıyorsun dedik merte taze süt ne güzel dedi.bir bardak süt sagdı.

Mertte sütü içirdikten sonra onu salıncakta salladı.

İnci ise ben bir mantar yemegi yaparım parmaklarınızı yersiniz diyip mantar toplamaya çıktı.

Darksa yeni kurbanlar arıyordu

Piyangoo Tualle vurdu tabi..

Bu arada berfinde boş durmuyor piknikte kendisini korkutan dark için korkutma planları yapıyordu

Dolanmaktan iyice karnımız açıkıtı piknik gezisindeki balık faciası nedeniyle wish hazırlıklı gelmişti

Tabi Yaren ve Öznurda öyle

[​IMG][​IMG]

5. Karnımızı doyurduktan sonra King dedi toplanın size bitki hakınnda bilgiler vercegim,Gelmişken bir şeyler ögrenin

Nurdinde hazırlıklı gelmiş bitki üzerine bisürü kitap getirmişti

Her kez kendine bir bitki seçti.
    Chemist bir kaktüs secti,ben dedi bu çiçegin kimyasıyla oynayıp gül yapcam
    biz çok güldük
    [​IMG][​IMG]

Blue ve Tual en iyi anlatanlar seçilip Patrondan aferin aldı biz çok bozulduk

6. Sonunda chemisti bulduk
    ama baya bir geç bulduk

7. Sonra patron toparlanın eve dönüyoruz dedi.Bizde patron gelmişken çiçek alabilirmiyiz dedik.Patron botanik yetkileriyle konuşup bize kıyak yaptı ve aldığımız çiçeklerin parasını ödedi.
    :f196:

Hepimiz çiçeklerimiz aldık.
    [​IMG][​IMG][​IMG]

Nesijim çiçek yerine neredeyse tüm ağaçı alıyordu zorla arabaya bindirdik.

Hazan yine çiçek diye nerde kuru yaprak var onları topladı patron caktırmayın anlamasın onlara para vermedim hatta yetkililer kuru yaprakları topladık diye indirim bile yaptı deyince sesimizi çıkarmadık artık.

Lider abim ise size güzel bir mangal yaparım diye çiçek yerine horozu kaptı

Neşe içinde karavanımıza binip forumumuzun yolunu tuttuk..

Horoz yol boyunca discovereri didikledi :f196:.

Öznur bunu beğendi.

8. :f30::f30::f30:

Süper olmuş yaww.. Metin Abim bu kez benim resmimi çekmemiş ama olsun..:f196:
    Arada ebe de olmuşum.. Ellerine sağlık Ezlem Ablacım.. Süpersin..:f106::f40:

9. ezlemmmmmmmm süpersinnnnnnn

sadece alkışlıyorum :f118::f118::f118::f118:

gerçekten çalışmaların çok keyifli ve çok güzel bir çırpıda

bakıyorum helal sana + rep

10. selam ezlem

tskrler ezlem benide götürdügün için botanik bahcesine gerçekten çok güzel:f106: olmus ellerine saglik canim:f118::):f91::f91::f91::f71::f58:

11. harika olmuş gülmekten zor okudum canım emeğine sağlık

12. Ezlem yine gülmekten kırdın bizi. Harika olmuş canım. :f40: Okurken her birinizi ayrıu ayrı canlandırıyorum gözümde de gezilerimiz sanal da olsa çok güzel :) sana
    ;) forumdas

13. Yazıdan Alıntı: Saklanbacın sonunda herkez bulundu Chemist hariç King chemisti bulamayınca kaybettik sandı ömründen 10 yıl gitti

Aslında bulunduğumda ömrğnden 10 yıl gitti... KAybolunca patronun sevinç çığlıklarıyla yolumu buldum.... Bu arada bu benmiyim [​IMG] ne yapmaktayım noluyoruz pek anlamadım... Açıklamanızıda bekliyorum ezlem hanım bu gezinin beni uzaklara götürüp orada kaybedip gelme amaçlı olduğunu biliyorum zaten.....

14. :f30::f106::f30:

Çok eğlenceli bir geziydi, devamında nereye gidiyoruz ?
    Merakla Bekliyorum canım.
    Süper Olmuş :f118:

15. Ezlemmmm süpersin yaff nereden bulursun bunları bilmemki ama tek kelimeyle yine harikalar yaratmışsın:f40: :f118::f118::f118:

16. ezlemmm süpersin gerçekten sen
    emeğine sağlık arkadaşım
    çok eğlenceli bi gezi oldu
    :))

17. [​IMG]
    ezlem sen görmeden ben aldım agacı sakladım:f40:

18. Olurmu arkadaşım biz seni hiç kaybetmek istermiyiz sen olmasan ne olur bu forumun hali:f131:

Yani o resimdede sunu anlatmak istedim :f20:kardeşim yaa kim dedi sana git kuş yuvasına saklan diye..;) :inatsın inat çık deriz çıkmazsınn tabi biz seni bulana kadarda yumurtalar civciv oldu ee tabi sayende patronumuzda yaşlandı..:f132:

HazaN bunu beğendi.

19. Ya bu patronun gıcığımı var bana her gezide azarlıyor Alla Allaaaaa gelmiycem daha geziye falan :f20:
    Ezlemcim muhtesemsin yine inan bende gözümde canlandırdıkça gerçekten oralarda geziyormus gibi hissettim
    +rep

20. Rep veremiyormusum canım bir ara hatırlar lütfen üzerimde kalmasın :f106: