Forumdas Bayanları Falcıda

'Eğlence' forumunda ZORBEY tarafından 1 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. Hep diyorum bizm forumun bayanlarına akıl sır ermiyor diye. Bakın bizden habesiz ne dolaplar çevirmişer

Yaren : sanırım burası dimi tarif edilen yer zili çalın bi
    WisH :zili çalmaya gerek yok gerçek medyumsa geldiğimizi anlar zaten
    Hazan : aaa gerçekten açıldı kapı haden millet hücum.

FALCI: gelin bakalım gençler oturun hele şuraya

Blue :burası da çok dandik ya, yere oturuyoz. Forumun mobilya bölümüne son attığım yeni moda oturma grubu resimlerinden getirelim buraya. Yazık yaaaa
    Büşra : Peki tamam

FALCI : evet tek tek başlayalım kişi başı 100 $ :)

Belinay :kredi kartına 10 taksit oluyo dimi nakit yok bende

FALCI :he fiş almazsan indirimde yaparım dalgamı geçiyorsun kızım ya ciddi ol azcık:f30:

Aysell:Sus az sultanım ya çarpılcaz şimdi töbe töbe

FALCI :evet başlayalım en baştan şu sarı kız sen de bakam derdini

AnİmE_qİrL :he diyim ben şimdi bu senedemi erkek arkadaşım olmayacak baksanıza

Aysel : daha zor bi soru sor kız o zaten belli bu senede böyleyiz biz

Blue : :ben sorayım ya mangoda % kaç indirim var bide şey sorcam yeni trendler ne şu sıra :f37:

Hazan:en son çıkan pc modelleri onları diyin

FALCI : Kafayımı yediniz siz koskoca medyumun karşısına bunları sormak içinmi geldiniz kaçık bunlar yaw

Yaren :bu sene Forumdas nasıl olacak

FALCI : bakıyorum okunmuş suyumdan hımm evet evet görmeye basladım bişeyler, dur dur gördüm gene bir numara olacak sorulurmu buda :f40:

WisH : onu zaten biliyoruz bilmediğimiz birşey söyleyin

FALCI : Öyle 3 kurusa 5 köfte yok. nakitleri görelim kızlar hadi sormayı biliyosunuz .parayı peşin alayım ne isterseniz sorun

Sümbül:falcı teyze çok pahalı ama indirin biraz

FALCI : malesef indiremem bizde fiyatlarımız standart kriz var zaten birde indirim istiyorsun

FALCI : olum sana sakla dedim dimi paraları :f196:

Annicha :Sekürüüüü. sekürüüü.şuna bak kriz diyo birde. veresiye defteriniz varmı

FALCI :teklif etme veresiye dost kalalım ölesiye

Annicha :yok aman kalmayak dost most ya .Veriyim parasınıda aman al şunu bişey ögrenemedik bide espiri kabiliyeti varmıs baksana kendini begenmiş şey nolcak hıh. hadi kızlar gidelim burdan sarmadı bu falcı

alıntı : Forum bayanlarına uyarlanmıştır

anniccha, Blue ve alemşah bunu beğendi.

2. Cevap: Forumdas Bayanları Falcıda

Süperdi...Bizim forumun bayanları işte :DDDDD

3. Cevap: Forumdas Bayanları Falcıda

Allahım ya ben sana boşuna gıcıklıkta en önde flama tasıyosun demiyorum;) Gıcııkkkkkkkk nolcakkk aklınca espiri yaptın tabii:f39:Ben bu sene hatta bi kaç senede daha böle kalmaktan mutluyum onu Aysell abla düsünsün:) Ama güzel derlemissin tebrkler okuduktan sonra gülme krizlerine girdimm:f118::f30:

4. Cevap: Forumdas Bayanları Falcıda

Peeehhh =P Boşverin kızlar güya espri yapmış işte n'olcak :)
    Perfectooo !... :f40:

5. Cevap: Forumdas Bayanları Falcıda

Sıkı pazarlıkçı çıktım bende yaa.. :DD

Çok güzell olmuş Zorbey abii eline sağlıkk.. :D :))

6. Cevap: Forumdas Bayanları Falcıda

Güzel olmuşş :)))
    Blue Abla ne zaman başlıyoruz :p =))

7. Cevap: Forumdas Bayanları Falcıda

Demek paraları buralara yatırıyor bunlar:))

8. Cevap: Forumdas Bayanları Falcıda

:)Süpersin Zorbey :f40: Gözlemlerin harika.Yere oturma özürlü biri olarak oraya oturamam :) Gerçekten şu ara bakamadım Mango ne alemde acaba? .Yazlık trendlerini görmek isterim doğrusu ;)

9. Cevap: Forumdas Bayanları Falcıda

:f30:

Hadi biz gittik. Senin hiç işin gücün yokmuyduda bizi takip ettin. :f1: :f75:

10. Cevap: Forumdas Bayanları Falcıda

Rahat rahat falcıyada mı gidilmiycek artık :f196:
    Hiçbir yerde huzur yok olmuyor ama niyetimiz belli yeni modeller, yeni moda, forumun hali haaa birde genç kızlarımız için nasip :f103:
    Ama okutturduğumuz suyu sana içirdikten sonra sende kuzu kuzu bizimle geleceksin falcıya merak etme:f80:

11. Cevap: Forumdas Bayanları Falcıda

En son bizi bikaç yıl önce bit pazarında görüntülemişlerdi:)
    Bundan sonra daha dikkatli olalım kızlar.Okunan suyu radyoda bolca çaya kahveye katalım.;)