Forumdaş Anı Defteri

'Eğlence' forumunda Dark tarafından 26 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. Şuanda 4.yılımızı kutluyoruz Forumdaş hakkındaki düşüncelerini herkes burada paylaşabilirmi?
    Duygulanız düşünceleriniz nelerdir?

2. Çok uzun konusmayi becremiyorum...Forumda kısa süredir aktifim...Ama bu kısa sürede çok güzel vakit gecirdim.Kiminiz abim, kiminiz ablam, kiminiz kardeşim oldunuz geçirdiğim güzel zamanlar için sizlere tesekkür ederim...:)

3. Benim forumda her günüm bir anı :) Hangi birini anlatsam ilk aklıma gelen Wish=Mod odası :f30:

Forumdaş benim için ne ifade ediyor;Güzel arkadaşlıklar,dostluklar,sevgi,tebessüm,güven...

Ayrıca uzun tatillerim ve yaptığım temizlikler için bana bıkmadan usanmadan izin kağıdı imzalayan :) adminlerim iyiki varsınız :f196:

4. Hepiniz benim kardeşimsiniz ...Biz büyük bir aileyiz...Forumdas artık benim vazgeçilmez parçam...Bazen güleriz :) Bazen üzüntülerimizi paylaşırız :( Bazen yeni öğrendiğimiz bilgilere çok şaşırırız...Birbirini asla kırmayan bu aile ortamı umarım cehennem buz tutana kadar sürer :f118::f118::):)

5. Bir zamanlar sığınağımdı, nezaman canım yansa burada saklanır kendimi bulurdum, sonralarda vazgeçilmezim oldu şimdi ise bir parçam FORUMDAŞ...
    Engüzel günlerim burda geçti, birlikte ağladık, birlikte güldük, her zorluğa birlikte göğüs gerdik biz burda DOST olduk...
    Nice mutlu yıllarda; yine birlikte, yine mutlu, yine omuz omuza olmayı diliyorum çocuğum gibi gördüğüm FORUMDAŞımın doğumgününde...

6. Uzun uzadıya yazıcak fazla bişeyim yok olmasını çok isterdim burda herşey çok güzeldi.
    Ve öylede devam ediyor bunu görmek güzel ilk göz ağrım Forumdaşım daha nice yıllara.
    Herşey Ama Herşey Gönlünüzce Olsun Forumdaş Ailesi....

:) Nazar Deymesin Sizlere.

7. Forumdaş çatısı altında toplanmış üyeler değiliz bizler;Bizler kardeş olduk,bizler abla abi arkadaş olduk burada sevgi ve saygıyla merhaba diyene sevgiyle merhaba dedik.Güle güle diyenleri anılarımızda hep güzelliklerle sakladık.Kızgınlıklarımız hep saman alevi kadar oldu iki kardeşin kavga edip kucaklaşması gibi burası bir forum sitesinden hep daha fazlası oldu...

BİZLERRR..
    Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz.

2.yılım bitti forumda eskisi kadar aktif olamasamda buradaki her isiiim benim için çok özel ve öylede kalacak ve umuyorumki her zaman bu forumun bir parçası olacağım.......Çok uzun seneler sonra bile bir arada kalmak dileğiyle..

Nice yıllara FORUMDAŞ...:f91:

8. bu forum işi bir acayip birşeymiş burada öğrendim daha önce forumlara zorla üye olup işimi görüp bir daha uğramazdım burada takıldım kaldım üstüne bir de mod oldum:)) inşallah devam eder gider

9. Hayat zorlu ve acımasız.Dertler,sıkıntılar ve bunlara panzehir yaşanan sevinçler. Oysaki paylaşmak ne güzel şeydir hayatta.İnsan yaşamında dert olsun sevinç olsun paylaştıkça daha bir anlam kazanır.Ne kadar güçlü olursak olalım illaki sığınılacak bir liman ararız.Bu kimi zaman bir eş kimi zaman bir dost olur.Kimi zamanda tanımadığın bir yüz ama sıcaklığını yüreğinde hissettiğin bir nefestir.Paylaştıkça bazı şeyleri mutlu olursunuz.Yüreğiniz huzurla dolar.İşte 4 yıllık forumdas çatısı altında öyle dostluklar kazandım ve bilmediğim o kadar çok şey öğrendim ki bu birlikteliğimizin bu dostluğumuzun hiç bitmemesini temenni ediyorum.

İyiki varsınız forumdas dostları. Nice birlikte yıllara :f91:

10. Arkadaşlar ben burada 2008 den beri buradayım. Ve çok mutluyum. Sizlerle olmaktan. Evet benimde kiminiz abim, kiminiz ablam,kiminiz ise amcam teyzem. Bu 2 yılda ben çok eğlendim ve burada uzun süre kalmayı planlıyorum benden asla kurtulamazsınız :f106: Benim her dakikam her saniyem bir mutluluk. :f40: Size bana bu mutluluğu yaşattığınız için çok teşekkür ederim. :f97:

11. Yine bilgisayar yine bilgisayar...Bundan iki sene önce benim külüstür ama komple çelik kasa olan eski bilgisayarımı nasıl hızlandırırım;internet exploererimi nasıl hızlandırırım sorularıyla ;google amcanın engin bilgi birikiminden faydalanmak için o arka fonu beyaz arama sonuçlarına bakarken gördüm forumdaşı.Ondan sonra bir derken iki konu açma falan feşmekan derken mod mod mod...

Yav ilk geldiğimde bu forumda erkek üye yok mu diyrdum?Allah ım sanırım kadınlar matinesine geldim ; bilgisayar için bilgi bulayım derken monitörün üzerine oya işi dantel alıp çıkacam herhalde dedim ama...
    İşte bugünlerdeyiz....

İlk günlerimden ititbaren yardımlarını esirgemeyen admin ve modlarımıza teşekkürler ediyor...Şu imzayı koyarmısın Yaren,avatarımı düzeltir misin Hazan vs vs :))))

Mutlu Yıllar FORUMDAŞ.....>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

12. Tarih 26.01.2007.. ve ben babamın zoruyla buraya üye oldum. "Üye ol" dediğinde verdiğim ilk tepki: "Aman baba napcam ben orda?" olmuştu.:oops: Ama tabiki onu kırmamak için üye olmuştum sadece öylesine. Ama sonra buraya girmeye başlayınca babamın ne kadar haklı olduğunu anlamıştım. Demekki arada bir baba sözü dinlemek şartmış:)

Bildiğim bir çok şeyi burdan sizden öğrendim diyebilirim. Zaten diyorum ya hep ben burda büyüdüm diye. Hepiniz abim, ablam oldunuz. Her zaman her soruma bıkmadan cevap veren siz,sevgili Forumdaş Ailesi, hepinizi o kadar çok seviyorum ki anlatamıyorum. Patronun da dediği gibi

Birbizimizi görmesek de aramızda ne kadar mesafe olsa da her zaman birlikteyiz.

4. yaşın kutlu olsun FORUMDAŞ'ımm. Daha nice yılları bu çatı altında geçirmek dileğiye..

13. çok kısa süredir burada olmama rağmen samimiyetiniz ve içtenliğiniz sayesinde buraya bağlandım :) bunun için hepinize teşekkür ederim... umarım forum nice yıllar görür :f118:

14. Iyi ve kötü anilarimizin gectigi bir yerde yeniden yaziyorum. :f63:

Daha cok iyi seyler aklimizda kalmis, bu da gzl bence. :f63:

Burasini cok gelismis gördüm bu da beni sevindiren bir nokta oldu.

Yolunuz acik olur insallah.

Bunca zamandan sonra hala nickimin burda olmasi
    ayrica sevindirici bir nokta oldu benim icin.

Dostca kalin !

15. KinG

KinG Admin

Burada Emeği geçen hiç kimseyi unutmadık Kendini Bu Ailenin ferdi olarak gören herkese kapımız sonuna kadar açıktır.

16. Ben Forumdas'ı gerçekten çok ama çok seviyorum ki herkez de öyle seviyor biliyorum.. :f63:
    Aslında sizlere söylemek istediğim Forumdas ailesi hakkında sıralıcağım sürüsüyle güzel sıfatlar var ama hangi birini yazıcam. :))
    Bu sevgisi sonsuz aile için hissettiğim şeyleri nasıl dile getireceğimi bilemiyorum..
    Sadace sizleri gerçekten çok ama çok sevdiğimi bilmenizi istiyorum..:oops:

İnşallah hep beraber oluruz hiç ayrılmayız..
    Allah bizleri ayırmasın..:)

17. Forumdas ile ilk tanışmam JEFF'in resimlerini ararken aldu :)
    Ve tabii forum içindeki şaklaşmaları ve harika paylaşılarıda göz önünde bulundurarak :)
    Ben de geleli çok olmadı aslında :).Yedinci ayın Dokuzu İkibinDokuzda üye oldum :)
    Kutlamaya ailem sebebiyle 5,10 dk. katılmış olsamda o harika kutlamada olmuş olmaktan gurur duygum..
    Hele böylesi bi forum için :f196:
    Ve tabii böyle harika bir siteye hizmet verdiğim içinde mutluyum :))))
    Kısaca Nice ! Yıllara Forumdas !