forumdaş akvaryum

'Eğlence' forumunda Ezlem tarafından 5 Haziran 2008 tarihinde açılan konu

1. Foruma akvaryum aldım arkadaşlar hemde müzikli sinirlenen girip sakinleşsin diye...:f106:
    Güle güle kullanın yalnız balıkları çatlatmayın..:f40:

[FLASH]http://www.fileden.com/files/2008/5/3/1895052/akvaryum.swf [/FLASH]

Nevra ve Wish bunu beğendi.

2. Tşkler EZLEMCİM valla ruhum dinlendi benim de var akvaryumum canım sıkkın olunca oturur seyrederim sakinleşirim ruhum dinlenir...

Paylaşıma tşkler müziklede süper oldu valla :f97:

3. ezlemcim foruma kedi almamız mümkünmü benim için. ben elimle sevmezsem rahat duramamda mazaallah şimdi o balıkları alıp sevmeye falan kalkarımmmm :)

4. sağol ezlem galiba en çok ben ziyaret ederim burayı balıkları çok severim helede akvaryum harika olmuş müzikte süper harika

5. Ablammmmm elinlede sevebilirsin ben denedim bunlar dokuz canlı hiç bişi olmuyor...:f106: :f106:

6. teşekkürler ezlem harika görünüyorlar emeğine sağlık çok güzeller:f118:

7. süper vallah ezlem harika olmuş :f118: :f118:

8. harikasın EZLEM:f118: ne güzel düşünmüşsün sinir stres hiçbirşey kalmadı:f106:

9. sağol Ezlem çok hüzel omuş ama yem atmadım ben hayvanlar ölmesin açlıktan:f106: :f106:

10. Yawww Ezlemcin. Ne diyeyeim. Tek kelime ile süper olmuş. Benim zaten balıklara zaafım var. Hele birde böyle akvaryumda izlemesi daha da bir harika. Ya o müzik seçimine ne demeli. Bu kadar mı ruhu dinlendirir Yarabbim.Hem görüntü,hem müzik dinlendiriyor. Hem benim balığımda girmiş akvaryumun içine. :f40: Teşekkürler canım.O güzel emeklerine ve gönlüne sağlık. + (rep) sana helal olsun.:f40:

11. Akvaryumu severim, bir iki defa da evimde olmustur

ama su temizleme seanslarindan hep nefret ettim, :f196:

bu yüzden de artik yok, şöyle bunun gibi bi tane olsa ne gzl

seyret seyret cik, ne temizleme derdi var ne bisi :)

Sen simdi ben bu konuya geldikce , cossack yem alacagiz,

bilet kesiyoruz, da demeye baslarsin, :f30:

forumda olmadigin zamanlari secmem lazim benim.[​IMG]

Ellerine saglık Ezlem bayagı bi ugrasmıssın bununla. :f118:

12. Wish senin balıkla çilegin turuncu balıklarından adı şüküfettin olan balığı birbirlerini ayartıp kaçmışlar baktım ortalarda dolanıyorlar ne işiniz var bakim sizin buralarda dedim tuttum kulaklarından attım akvaryumaa..:) :)

Eeee cossack forum müşterek hepimizin balıkları ben aldım arada yemide sen alıversen ne olur..:)

Balık yemi alandan bilet parası almıyoruz arkadaşım rahat ol..:) :)

13. Balık burcuyum, alabalık dendimi akan sular durur çok severim... konu komşunun akvaryumundaki balıkları izlemeyide çok severim ama mümkünse benim evimden uzak dursun onu temizlemek tam bir işkence :f106:
    ama bak senin bu balıklar insanı hiç üzmeyecek gibi sanki
    bak bak birde dinle ohhhhh harika valla sağolasın

14. emeğine tesekkürler
    harika bir sey sagol
    stres falan kalmıyor insanda
    :f118: :f118: :f118: :f40:

15. Müzik süper! Balıklar biraz ac gibi, yem vermeyi üstlenenler nerde diye bagırırlar sanki :f106: :f106:

Güzel bir çalışma, emeginize saglık Ezlem :f40: :f118: :f118: :f118:

16. Emeğine sağlık Ezlem harikasın arkadaşım.
    Paylaşım için teşekkürler.

17. Harikasın ezlemmmm :f118: :f118: emeğine sağlık teşekkürler canım...

18. ne diyeyim harika ama baş ağrımı geçirmedi ona bir şeyin varmı :)

19. :f106: :f106: İlahi Ezlem. :f106: kesin çileğin şüküfettindirdir benim balığı ayartan. Yoksa benimki bilmez öyle çapkınlık filan. Masumane kendi kendine dolanır durur garibim.
    :f196:

20. yakında düğün var desenize forumda, ne olur ne olmaz ben altınları hazır tutayim:f40: :f106: :f106:

teşekkürler Ezlemcim pek güzel olmuş:f118: