Forum?

'Teknik Yardım' forumunda Büsra tarafından 8 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. Forumun yavaş olmasından ben çok sıkılmıştım bunun içnde bazı kişilerin tavsiye ettiği gibi Mozilla indirdim fakat halen değişen bir şey yok..

Yani Aynı Explorer gibi işliyo..

2. Cevap: Forum?

aYnI dRUmDaYz ŞuAn bEnMdE İnDiRMeDğM TrAyCı pROgRm kLmAdı...:(

3. Cevap: Forum?

Mozillada da Mesaj yazarken,Sayfayı gezerken,Konu açarken yavaşlama oluyor..

Biri yardım edebilir mi?

4. Cevap: Forum?

Sitede bir sorun olduğunu sanmam.Bende de bağlantı var ama arama sitelerine bile girerkn bekliyor birkaç sn kadar...TT'den kaynaklı gene bir yavaşlama vardır.Ayrıca serwer ve kullanıcı yoğunluğunuda saymıyorm... bırde forum scripti SMF olabilr... genelde o seçiliyor nedeni ise fazla kod bilgisi gerektirmeden istediğiniz şekle sokabileceğiniz, bir script olması.Ne zaman ki sitenin hiti 5 binleri bulmaya başlar, işte o zaman script çirkin yüzünü göstermeye başlar; MySQL hataları, Internal Server Error hataları, sayfaların geç açılması vb… Büsra boşuna program arama hep aynı oluyor tabi bnmkı sadece bı tahmın yınede en ıyısını admınlerımız ve sen bılrsın.... :f40:

5. Cevap: Forum?

Uyarı ve öneri için teşekkürler..

6. Cevap: Forum?

Arkadaşlar son bir kaç gündür sitemizle ilgili bazı sorunlar arada bir oluyor.sorun sanırım bu sorun en kısa zamanda çözülecektir.Lütfen Tarayıcı Ayarlarınız İle Oynamayın.Teşekürler İyi Forumlar.:f63:

7. Cevap: Forum?

:f40: :f40: :)

Arkadaşlar size Google Chrome öneririm :f40:

8. Cevap: Forum?

Valla ben Opera 10 kullanıyorum ve % 90 iyi sonuç veriyor...Üstelik benim bilgisayarımda bile...

9. Cevap: Forum?

Nihayet Sonunda Bilgisayarım Mozillayı Kaldırdı :))

Mozilla Harika diyebilirimm tavsiyem..